Enimmüüdud uudistooted

Allahindlus
alates 11,00 € 59,90 €
alates 16,90 €
Comma Pluus
49,99 €
Calvin Klein Jeans Teksapüksid Slim Taper
99,90 €
Uus
Tommy Jeans Pusa Badge Crew
89,90 €
Silvian Heach Püksid Nora
109,00 €
SECOND FEMALE Topp Shine On Slip
95,00 €
Juunikuu pakkumised püsiklientidele
–20 %
Vaata pakkumisi
Kingiideed tähtpäevadeks
Kingitused on suurepärane võimalus näidata oma lähedastele, kui palju Sa neist hoolid. Olgu see siis sünnipäev, lõpupidu või mõni muu sündmus, alati leiad Stockmannis midagi erilist!
Loe lisaks
Uudised
Leia täiuslik ülikond
Kui soovid tunda end enesekindlalt ja stiilselt, siis pole midagi tähtsamat kui leida endale sobiv ülikond. Ülikond peab olema täiuslikult istuv ja laitmatult stiilne, multifunktsionaalne ja vastupidav, just selline, et tahaks seda kanda nii pühadel kui ka igapäevaselt. Järgmisi näpunäiteid kasutades on lihtne leida just Sulle sobiv ülikond!
Loe lisaks
Uudised
Lae alla MyStockmann äpp
Liikmena pakutakse Sulle alati natuke rohkem kui teistele. MyStockmann rakendusest näed oma elektroonilist liikmekaarti, kogutud punkte ja seda, millisel tasemel parajasti oled ning kõiki sellega kaasnevaid eeliseid ja soodustusi. Rakendus pakub Sulle inspiratsiooni, lisahüvesid ja teenuseid ning ürituste kutseid. Samuti saad kerge vaevaga läbi MyStockmann rakenduse minna meie e-poodi. Rakendus on saadaval ainult lojaalsusprogrammi liikmetele. Kui oled MyStockmanni mobiilirakenduse alla laadinud, tuleb Sul sisselogimiseks luua konto: selleks et pääseksid ligi oma praegustele kliendiandmetele, sisesta kontot luues oma püsikliendikaardi number.