Enimmüüdud tooted

Allahindlus
23,00 € 59,90 €
Allahindlus
23,00 € 59,90 €
Allahindlus
Calvin Klein Underwear Aluspüksid Bikini
5,00 € 16,90 €
Allahindlus
9,00 € 25,90 €
34,90 €
Allahindlus
13,00 € 34,90 €
Veebruarikuu pakkumised püsiklientidele
–20%
Tutvu pakkumistega
Lihtsast vannitoast hurmavaks koduseks spaaks
Kas toimetad vannitoas alati kiiruga ning ühe ja sama mustri järgi? Muuda uue aasta hakul rutiinsed toimingud lõõgastavaks rituaaliks! Leidsime maailmast kuus lihtsat moodust, kuidas luua vannituppa harmooniline ja meeli hellitav spaaõhkkond.
Loe lisaks
Avasta
9 sammu parema uneni
Parim viis enda eest hoolitsemiseks on kosutav uni, sest hea uni on tervise oluliseks alustalaks. Nende lihtsate näpunäidete abil saad järgmisel ööl veelgi paremini magada.
Loe lisaks
Avasta
Lae alla MyStockmann äpp
Liikmena pakutakse Sulle alati natuke rohkem kui teistele. MyStockmann rakendusest näed oma elektroonilist liikmekaarti, kogutud punkte ja seda, millisel tasemel parajasti oled ning kõiki sellega kaasnevaid eeliseid ja soodustusi. Rakendus pakub Sulle inspiratsiooni, lisahüvesid ja teenuseid ning ürituste kutseid. Samuti saad kerge vaevaga läbi MyStockmann rakenduse minna meie e-poodi. Rakendus on saadaval ainult lojaalsusprogrammi liikmetele. Kui oled MyStockmanni mobiilirakenduse alla laadinud, tuleb Sul sisselogimiseks luua konto: selleks et pääseksid ligi oma praegustele kliendiandmetele, sisesta kontot luues oma püsikliendikaardi number.