MyStockmann on loodud sinu jaoks

MyStockmann - tunne, mis kestab
Uus MyStockmann lojaalsusprogramm ja äpp on loodud pakkumaks Sulle mitmekülgseid ja personaalseid soodustusi ning mugavat ja inspireerivat ostukogemust. Lisaks saad koguda punkte, mis viivad Sind kõrgemale tasemele, kus saad veelgi paremaid hüvesid. MyStockmanni programm on eluaegne – seni, kuni oled aktiivne, ei kaota sa kogutud punkte ega lange tagasi madalamale tasemele.
Näita rohkem
Mida pakume MyStockmann liikmetele
Liitu MyStockmann lojaalsusprogrammiga ja kasuta oma soodustusi kohe.
Lae alla MyStockmann äpp
Liikmena pakutakse Sulle alati natuke rohkem kui teistele. MyStockmann rakendusest näed oma elektroonilist liikmekaarti, kogutud punkte ja seda, millisel tasemel parajasti oled ning kõiki sellega kaasnevaid eeliseid ja soodustusi. Rakendus pakub Sulle inspiratsiooni, lisahüvesid ja teenuseid ning ürituste kutseid. Samuti saad kerge vaevaga läbi MyStockmann rakenduse minna meie e-poodi. Rakendus on saadaval ainult lojaalsusprogrammi liikmetele. Kui oled MyStockmanni mobiilirakenduse alla laadinud, tuleb Sul sisselogimiseks luua konto: selleks et pääseksid ligi oma praegustele kliendiandmetele, sisesta kontot luues oma püsikliendikaardi number.
Partnerite soodustused
MyStockmanni liikmena saad soodustusi ka meie partneritelt.
MyStockmann soodustused
TASEME KASU HÕBE
üle 0 punktï
KULD
üle 3000 punktï
PLAATINA
üle 10000 punktï
Püsikliendi pakkumised      
Partnerite pakkumised      
Sünnipäevapakkumised      
Moenõustamine 1 kord aastas tasuta Tasuta Tasuta
Tasuta e-poe tarne* Tasuta alates 60 € ostust Tasuta alates 50 € ostust Tasuta
2 tundi tasuta parkimist, kui oled püsikliendikaarti kasutades sooritanud ostu Stockmannis      
Tasuta kojuvedu Stockmanni kaubamajast - - Tasuta alates 150 € ostust
Õmblusteenus Stockmanni ostudele -20% -20% -20%

*Tasuta e-poe tarne on kehtiv Stockmanni veebipoest meeste-, naiste- ja lastemoe ning kodu ostudel vastavalt: hõbe taseme tasuta tarne alates 60 € ostu puhul; kuld tasemel tasuta tarne alates 50 € ostust ja plaatina tasemel alati tasuta.

Korduma kippuvad küsimused
Oleme Sinu jaoks uuendanud meie MyStockmanni liikmelisusprogrammi. Liikmelisusega kaasnevad veelgi laiaulatuslikum valik eeliseid, inspiratsiooni ja kogemusi. Vaata vastuseid korduma kippuvatele küsimustele MyStockmanni liikmelisuse kohta siit.
  1. Liigume lihtsast kõikehõlmavast püsikliendiprogrammist esmaklassilise mitmetasandilise ja isikupärastatud lojaalsusprogrammi poole. Meil on kolm taset – hõbe, kuld ja plaatina. Nüüd koguvad meie liikmelisusega kliendid oma ostude ja muude Stockmanniga seotud toimingute eest punkte. Meie eesmärk on luua ühtne programm Lätis, Eestis ja Soomes. See tähendab, et kõik MyStockmanni liikmed saavad kasutada meie hüvesid ja pakkumisi kõigis meie kaubamajades. Väga oluline uus funktsioon on MyStockmanni rakenduse kasutuselevõtt, mis pakub digitaalset püsikliendikaarti, soodustusi, inspireerivaid artikleid ja loomulikult sujuvat ühendust meie veebipoega.
  2. Soovime pidada sammu nii klientide vajaduste ja soovide kui ka jaekaubanduses toimuvate muutustega. Oleme saanud palju sisendit oma klientidelt ja kasutanud seda lojaalsusprogrammi edasiarendamiseks. Loomulikult kuulame jätkuvalt, mida meie kliendid soovivad ja mõtleme välja uusi viise, kuidas oma püsikliente rõõmustada. Samal ajal teame, et paljud meie püsikliendid reisivad, seega tahame ühtlustada oma liikmeprogrammid kõigis riikides, kus me tegutseme ja pakkuda sama kogemust kõigile oma püsiklientidele.
  3. MyStockmanni rakenduse saate alla laadida kas App Store'ist (Apple) või Play Store'ist (Android). Kui liitute programmiga esmakordselt, tuleb Teil rakenduses registreeruda digikliendiks. Kui olete juba püsiklient, lisage oma kliendikaardilt kliendinumber, kindlustamaks, et Teie varasemad ostud lähevad arvesse.
  4. Kui olete meie püsikliendiprogrammiga juba varem liitunud, ei pea Te midagi tegema, kuid soovitame Teil alla laadida MyStockmanni rakenduse. Kui olete olnud meie klient, kuid pole püsikliendiprogrammiga liitunud, peaksite registreeruma kliendiks. Lihtsaim viis seda teha on MyStockmanni rakenduses. Mõlemal juhul peate pärast rakenduse allalaadimist registreeruma meie digikliendiks. Kui teil on sellega probleeme, võtke ühendust meie klienditeenindusega e-posti teel klient@stockmann.com (soovitatav) või telefonil 372 633 9539.
  5. Teie plastkaart näitab kliendinumbrit, mis algab numbriga 6, meie digitaalses süsteemis algab Teie digitaalne liikmenumber numbriga 1. Mõlemad kliendinumbrid on seotud sama kliendikontoga, seega registreeritakse teie ostud mõlemal viisil.