Praegu populaarne

null

Trendikad joped

Vaata kõiki
null

Stiilsed saapad

Vali endale sobivad
null

Pintsakud ja bleiserid

VAATA KÕIKI
null

Aksessuaarid

VAATA KÕIKI
null

Spordijoped

VAATA KÕIKI
null

Spordijalatsid

VAATA KÕIKI
null

Pidžaamad ja hommikumantlid

Vaata valikut

Uudistooted

Hiljuti lisatud tooted
Vaata kõiki
Uus
Hind MyStockmann liikmele 99,90 € Norm. 129,00 €
Uus
Hind MyStockmann liikmele 99,90 € Norm. 129,00 €
Uus
130,00 €
Uus
adidas Originals Tepitud vest
85,00 €
Uus
Dr. Martens 1461 kingad
169,00 €

Hea elu peitub detailides​

Kaunilt kohtingule
Vaata lisaks
119,00 €
69,90 €
29,90 €
170,00 €
Veebruarikuu pakkumised püsiklientidele
–20%
Tutvu pakkumistega
Selline on meeste kevadmood 2023
Stockmanni moemeeskond oli kohal meestemoe ühel tähtsaimal üritusel Pitti Uomos, kus esitletakse uusi kollektsioone ja trende. Kaks korda aastas toimuv üritus täidab Firenze tänavad suurejooneliste stiilide ja moepioneeridega. Stockmanni meestemoe kategooria juht Riku Lyly valis välja mõned Firenzes nähtud trendid kevadeks 2023. Vali nende stiilinäidiste hulgast oma lemmik!
Loe lisaks
Uudised
Personaalne moenõustamine
Meie naiste ja meeste moeosakondade professionaalsed stilistid-konsultandid aitavad orienteeruda hooajalistes moetrendides ja panevad sulle kokku rõivakomplektid, mis sobivad kandmiseks pidulikel puhkudel või argipäeval. Komplektid mis sobivad Sinu figuuri ja isikupäraga, tõstavad Su enesekindlust ja annavad sära!
Loe lisaks
Uudised

Mehed

Hästi riietatud mees paistab alati silma. Stockmanni veebipoest leiad stiilsed, tagasihoidlikud, ajatud, efektsed, klassikalised ja vabaaja meeste riided igaks eluolukorraks. Kombineerides saate luua oma isikupärase stiili. Kvaliteetsed triiksärgid, ülikonnad, püksid, joped, teksad, t-särgid, pusad, ööpesu ja aluspesu kuuluvad kõik teie garderoobi. Aksessuaaridena täiendavad riietust kingad, mütsid, lipsud, kindad ja sallid. Meie valikus on arvukalt kvaliteetbrände, mille hulgast tuleb välja valida vaid oma lemmikud. Leia meie mitmekülgsest valikust lahedaimad meesterõivad ja jalanõud.