E-SMASPÄEV 2024

E-SMASPÄEV on äärmiselt populaarne ostupäev, mida tähistatakse neli korda aastas. E-SMASPÄEVA ajal täituvad arvukad e-poed ja kaubamajad ahvatlevate pakkumiste ja allahindlustega. 

E-SMASPÄEVA pakkumised annavad suurepärase võimaluse sooritada edukaid oste märkimisväärselt soodsate hindadega. Tänapäeval ootavad paljud tarbijad juba E-SMASPÄEVA pakkumisi ja ajastavad kallimate esemete või isegi jõulukingituste ostud kampaania ajaks. E-SMASPÄEV on kaitstud kaubamärk, mille omavoliline kasutamine on keelatud. 

KUIDAS LEIDA PARIMAD E-SMASPÄEVA PAKKUMISED STOCKMANNIST? 

E-SMASPÄEVA ajal on Stockmanni e-poes kõik tooted -20%. Stockmanni e-pood on täis suurepäraseid pakkumisi, tänu millele saab osta kvaliteetsete kaubamärkide tooteid tavapärasest soodsama hinnaga. 

E-SMASPÄEV on suurepärane võimalus osta kevadeks ja suveks kleite ja muid kevad-ning suvehooajaks vajalikke rõivaid ja kosmeetikatooteid hinnatud brändidelt soodsama hinnaga. Samuti on õige aeg soetada erinevad kingitused lähedastele ning sõpradele koolilõpetamiste jaoks. Meie valikust leiab palju kingiideid nii naistele, meestele kui ka lastele. 

E-SMASPÄEV on loomulikult ka suurepärane võimalus aegsasti ära osta allahindlusega unistuste disainitoode või hinnatud kaubamärgi käekott. E-SMASPÄEVA ajal pakume rikkalikus valikus hoolikalt valitud tooteid tuntud brändidelt, kaasa arvatud Stockmanni oma brändidelt nagu Casa Stockmann, Villa Stockmann ja NOOM. 

Tellides Stockmanni uudiskirja, saadame E-SMASPÄEVA pakkumiste kohta info otse Sinu e-postile kampaania ajal. Uudiskirjast saad ka esimesena teada meie teistest kampaaniatest, Hulludest Päevadest ja allahindlustest

Kas oled juba MyStockmanni liige? Liikmena saad kasutada mitmeid suurepäraseid eeliseid ja iga kuu tooteid erihinnaga. 

Liitumine on lihtne ja tasuta – loe lisa ja liitu kohe! 

MILLAL ON E-SMASPÄEV?  

E-SMASPÄEV on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt neli korda aastas korraldatav e-ostlemise päev, kus Eesti E-kaubanduse Liidu liikmed ja erinevad veebipoed teevad 24-tunni jooksul tarbijatele sooduspakkumisi. E-smaspäev toimub iga märtsikuu, maikuu, septembrikuu ja novembrikuu teisel esmaspäeval. E-smaspäev toimus esimest korda 10. novembril 2014 ja järgnevatel aastatel toimus iga mai ja novembri teisel esmaspäeval. 

KUST ON E-SMASPÄEV SAANUD OMA NIME?  

 E-SMASPÄEV ehk algselt Cyber Monday on ostupäev, mis pärineb Ameerika Ühendriikidest, kust see on viimastel aastatel levinud üle maailma. Sõna "cyber" valiti nime osana, et esindada kampaania veebipõhist iseloomu, erinevalt füüsilisest poes käimisest, mis on tavaliselt seotud Black Friday'ga. Aja jooksul levis idee ülemaailmselt, mõnikord erinevate nimede all, kuid põhiidee jääb samaks: edendada ja suunata veebipoodlemist eksklusiivsete pakkumiste ja allahindlustega.