Praegu populaarne

null

cut & pret PLUS –40%

Osta siit
null

BASIC by Stockmann –40%

Osta siit
null

Noom –40%

Osta siit
null

Noom Loungewear –40%

Osta siit
null

Bogi –40%

Osta siit
null

Cap Horn Loungewear –40%

Osta siit

Black Friday

MUST REEDE

Must Reede ehk Black Friday on ülipopulaarne ostupäev, mida tähistatakse novembri lõpus, 2022. aastal on selleks 25. november. Musta Reede ajal pakuvad poed klientidele märkimisväärseid allahindlusi.

Praegu jätkavad paljud poed Musta Reede kampaaniat terve nädalavahetuse Black Weekend nime all või teevad vargsi algust ja meelitavad kliente kogu nädala jooksul Musta Reede pakkumistega ostlema. Eriti e-poodides jätkuvad parimad pakkumised sageli kuni esmaspäevani, millal on küberesmaspäev ehk Cyber Monday.

Musta Reede ajal on ka Stockmanni kaubamajad ja e-pood täis suurepäraseid pakkumisi, tänu millele saab osta kvaliteetsete kaubamärkide tooteid tavapärasest soodsama hinnaga. Must Reede on loomulikult ka suurepärane võimalus aegsasti oma jõulukingituste või näiteks unistuste disaintoode soodsa allahindlusega ostmiseks.

Mugavaks abiks Musta Reede ostude planeerimisel on e-poe soovinimekiri: sirvi eelnevalt valikut, lisa huvipakkuvad tooted soovinimekirja, vaata oma nimekiri üle kampaania alguses, kas soovitud toode on pakkumisel ning lisa see otse oma ostukorvi.

Tellides Stockmanni uudiskirja, saadame Musta Reede pakkumiste kohta info otse Sinu e-postile kampaania ajal. Uudiskirjast saad ka esimesena teada meie teistest kampaaniatest, Hulludest Päevadest ja allahindlusmüükidest.

Kas oled juba MyStockmanni liige? Liikmena saad kasutada mitmeid suurepäraseid eeliseid ja hankida iga kuu erihinnaga püsiklienditooteid. Liitumine on tasuta ja lihtne – loe lisa ja liitu!