kingitused

Kui tulemas on mõni tähtis sündmus, võib kingituse leidmine olla küllaltki keeruline. Stockmannist leiad alati suurepärased kingitused igaks tähtpäevaks!

Kui tulemas on mõni tähtis sündmus, võib kingituse leidmine olla küllaltki keeruline. Stockmannist leiad alati suurepärased kingitused igaks tähtpäevaks!

Parfüümid

Suurepärane kingitus igaks sündmuseks!
vaata kõiki
Yves Saint Laurent Libre EdT
alates 84,00 €
alates 199,00 €
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir
alates 100,00 €
166,00 €
alates 135,00 €
155,00 €
alates 195,00 €
Diptyque Do Son EdP
165,00 €
alates 94,90 €
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir
108,00 €
vaata kõiki

KINGITUSED

Elu on täis erilisi sündmusi, mida tähistada ja jagada lähedastega. Olgu selleks kooli lõpetamine, sünnipäev, soolaleivapidu või pulmad, need erilised hetked annavad meile võimaluse väljendada oma hoolivust läbimõeldud kingitustega.

Stockmannist leiad suurepärase valiku kingiideid luksuskosmeetikast ihaldatud moekingitusteni ja kaunite disaintoodeteni! 

Kui oled ise peo kangelane, saad külaliste kingimured lahendada koostades meie e-poes ostunimekirja, mida saad oma külalistega jagada. Ostunimekirja saad koostada, kui oled e-poodi sisse logitud MyStockmanni liikmena. Kui Sa veel pole MyStockmanni liige, siis liituda saad SIIN

Meie laiast valikust saad soetada ka meeldejäävaid kingitusi oma ettevõtte töötajatele või koostööpartneritele – siis pöördu meie äriklienditeeninduse poole. 

Kui aga ideaalse kingituse üle otsustada ei suuda, võimaldab Stockmanni kinkekaart valida, mida kingisaaja ise tõeliselt soovib. Kinkekaardiga saab tasuda kaupade ja teenuste eest Baltikumi ja Soome kaubamajades. Kaubamaja kinkekaardi saad mugavalt tellida ka e-poest. 

Soovi korral saad kingitused tellida meie e-poest juba kinkekarbis, mille saad lisada tellimusele ka e-poes, ja saata paki otse kingisaaja ukse taha. 

Tähtpäevad ja erilised sündmused on võimalus näidata oma lähedastele erilise kingitusega, kui palju nad Sinu jaoks tähendavad. Kõige hinnalisem kingitus on see, mis on hoolega ja südamest valitud!