Amp rippvalgusti, S
- Tallinn
-
Amp valgusti on klaasi ja marmori kooslus, mis on tugevalt mõjutatud 60ndate hi-fi seadmetest. Valgusti kvaliteetsed materjalid loovad huvitava visuaalse ilme, kus kohtuvad delikaatsus ja sensuaalselt raske tunnetus. Amp on nii nostalgiline kui ka kaasaegne. Valgusti töötab 2 W lambiga, mis ei kuulu pakendisse. Rippvalgustil on 4 m juhe ja väike kuppel, mis on mõeldud juhtmekinnituste katmiseks. Kõrgus 17 cm, läbimõõt 14 cm ja kaal 569 grammi.
LOE LISAKS NÄITA VÄHEMTootenumber127320807 MaterjalKlaas ja marmor KategooriaRippvalgusti
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
|
0,00 € |
---|---|
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
|
0,00 € – 4,90 € |
KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud. Kontrolli tingimusi siit.
Kliendid, kes vaatasid seda toodet, vaatasid ka järgmisi tooteid
Vaata toote saadavust poes. Saad broneerida toote kättesaamise poest, kui toote broneerimisnupp on aktiivne.

Tallinn | Tallinn Toodet pole saadaval |
Broneeri poes
|
Kaubamaja lahtiolekuaegadel saate broneeringu kinnituse 4 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist. Õhtul tehtud broneeringud kinnitatakse hiljemalt järgmisel päeval. Broneeritud toote saab kaubamajast kätte kuni kinnitusele järgneva päeva sulgemisajani. Pange tähele, et kaubamajas kohapeal tellimuse eest tasumisel ei rakendu ainult veebipoes saadaolevad soodustused.

Broneerimine ebaõnnestus. Võite broneeringu andmeid muuta ning proovida uuesti.

Seda tooded tellitakse otse tarnijalt. Pange tähele tarneaega. Kaubamajas toodet broneerida ei saa, tellimuse saate esitada kas veebipoes või kaubamajas.

