JÕULUD

Pühade ajal täitub Stockmann maagilise jõuluhõnguga, mille loovad jõulutulede sära, jõulukaunistuste ilu, imelised jõululaulud ja jõuluvanale kõrva sosistatud kingituse soovid. Stockmannist leiad ihaldatuimad jõulukingid ja saad osta mugavalt kõik kingitused korraga. Jõulude ajal on Stockmanni kaubamajad ja e-pood täis imelisi kingiideid alates uutest kodusisustustoodetest kuni hellitavate kosmeetikapakkide ja maitsvate delikatesside valikuteni.


Jõuluhooajal on meie moevalikus nii imelisi litritega kleite, lustakaid jõulukudumeid ja pehmeid pidžaamasid, milles saab kogu pere jõulupühad veeta. Tuledest, värvidest ja lõhnadest ehitatakse üles unustamatu jõulutunne ning jõulude ajal pakub Stockmanni valik rohkelt inspiratsiooni pühade meeleolu loomiseks. Soojust ja sära toovad tuppa pleedid ja dekoratiivpadjad, küünlad ja jõulutuled. Paljude jaoks loovad jõulumeeleolu armsad jõulukaunistused, kvaliteetsed küpsetusvormid, laudlinad ja piparkoogivormid. Stockmannist leiab ka serveerimiseks sobivaid tooteid, näiteks kauneid serveerimiskausse ja taldrikuid ning lauatekstiile, millega saab lihtsalt jõuluhõngu lauale lisada. 


Kui vajad näpunäiteid ideaalse jõulukingi valimiseks, vaata meie Inspiratsiooni rubriiki kogutud jõulukingiideid. Kui vaatamata otsingule sobivat jõulukinki ei leia, on kindel valik Stockmanni kinkekaart, millega saab kingisaaja osta meie kaubamajadest endale meelepäraseid tooteid või kasutada meie teenuseid. Meie laiast valikust saad ka meeldejäävad jõulukingid oma ettevõtte töötajatele või koostööpartneritele – siis pöördu meie äriklienditeeninduse poole.


Kui sa ei kuulu nende inimeste hulka, kelle arvates on kingituste pakkimine jõulude ajal kõige lihtsam, siis saad jõuluettevalmistusi lihtsamaks teha ja tellida meie e-poest valmispakendatud jõulukingid – ning saata paki otse kingisaajale.