Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
 • Joutsen Triplus Mega Tendre sulepadi on patjade keisrinna. Pehme ja kõrge sulepadi sobib eriti seljal või küljel magajale.

  Joutseni Triplus padjakomplekt tõstab esile mitte ainult sule pehmuse, vaid ka padja toe. Selle hiiglasliku padja tugikiht on õhuke ega kaota seetõttu oma pehmust. Patjadel on toetamiseks südamikukamber, mis on täidetud kõige väiksemate sulgedega, et tuge pakkuda. Kolmekambrilise sulepadja väliskihid on valmistatud pehmest 90% sulest ja 10% udusulest. Pinnamaterjaliks on puuvill.

  Joutseni voodipesu on valmistatud kogenud professionaalide poolt firma enda voodipesutehases Riihimäkis. Patjades ja tekkides kasutatavad kvaliteetsed suled on hangitud valitud Euroopa taludest, kus veelindude heaolu on auasjaks. Suled on toiduainete tootmise kõrvalsaaduseks. Ostetud sulgede päritolu saab jälgida partiinumbri järgi. Valmistatud koostöös Allergia ja Astma Föderatsiooniga.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  117416152
  Eriomadused
  Padjal on Allergiatunnus ® ja võtmelipu märk
  Materjal
  Kate 100% puuvilla, täidise väliskiht 90% alla/10% väike sulg 2 × 250 g, südamikuosa väike sulg 650 g
  Pesemisjuhend
  Masinpesu
  Pesemistemperatuur
  60 °C
  Suuruste info
  60 x 80 cm/1150 g
  Tooteseeria
  Triplus
  Värv
  VALKOINEN
  Suurus
  60 x 80 cm/1150 g
  Märksõnad
  hiigelpadi
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD