Tasuta kohaletoimetamine kõikidele tellimustele
 • Mahukas, pehme ja kõrge Joutsen Jalo sulepadi on meeldiv kombinatsioon püstisest toest ja nauditavast pehmusest, mis sobib eriti inimestele, kes magavad küljel. Tänu karbi kujule on sellel padjal suletäidist rohkem kui traditsioonilisel padjal, mis tagab padja täieliku täitvuse kuni servadeni. Padi täidab loomulikult õla - ja kaelaruumi ning toetab pead optimaalselt kogu öö jooksul.

  Kvaliteetsed Looduslikud materjalid Ainult parimaid looduslikke materjale on kasutatud selleks, et teha
  Jalo Jalo padi: vastupidav peen puuvillane kangas ja vastutustundlikult toodetud suled. Padja ümbritseb ilus satiinkate. Padi on pakendatud vastupidavasse musta Joutseni logoga puuvilla hoiukotti, mida saab kasutada mitmesugustel eesmärkidel. Luige Jalo tekid ja padjad toovad igapäevaellu luksust ja teevad puhkusest mõnu, mis aitab taastuda ja ärgata uuele päevale.

  päritolu ja vastutus
  Joutsen-Untuava tekke ja patju teevad kogenud professionaalid firma enda voodipesu tehases Riihimäkis. Täites kõrget kvaliteeti, on kõige puhtamad suled hangitud valitud Euroopa taludest, kus veelindude heaolu on ausees. Suled on toidu tootmise kõrvalprodukt. Ostetud sulgede päritolu saab jälgida partiinumbri järgi. Patjadele on antud Allergia, Naha ja Astma Föderatsiooni Allergiatunnus ® ja võtmelipu märk.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  152082411
  Eriomadused
  Tootel on Allergiatunnus ® ja võtmelipu märk
  Materjal
  100% puuvilla
  Täidis
  100% suled (EN12934 STD)
  Hooldusjuhendid
  Peske ja õhutage suletooteid regulaarselt. Järgige toote tsüklijuhiseid. Igapäevane sulepadja raputamine hoiab täidist kohevamana ja aitab pikendada pesemisintervalli.
  Pesemisjuhend
  Masinpesu
  Pesemistemperatuur
  60 °C
  Tooteseeria
  Jalo
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD

Magamistuba Enimmüüdud tooted

19,90 €
19,90 €
Casa Stockmann Sund padjapüür
alates Hind MyStockmann liikmele 10,00 € Norm. 12,90 €
Casa Stockmann Padjapüür Village
alates 11,90 €
Casa Stockmann Sund tekikott
alates Hind MyStockmann liikmele 39,90 € Norm. 49,90 €
alates 39,90 €