Tasuta kohaletoimetamine kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
Personaalne moenõustamine SIIN
 • Mahukas, pehme ja keskmise kõrgusega Joutsen Jalo sulepadi täidab loomulikult õla ja kaela moodustunud ruumi ning toetab pead optimaalselt. Tänu ristküliku kujule on padja sajaprotsendiline suletäidis ühtlasem kui tavapärastel patjadel ning tagab vormi ja täidluse, kuni padja äärteni välja. Pehmus ja tugi jäävad kogu ööks pea alla, toetades magajat.

  Kvaliteetsed looduslikud materjalid
  Jalo padi on vastupidav, sest selles on kasutatud parimaid looduslikke materjale: peen puuvillane kangas ja vastutustundlikult toodetud suled. Padi on ümbritsetud ilusa satiinservaga. Padi on pakendatud vastupidavasse musta puuvillast Joutseni logoga hoiukotti, mida saab kasutada mitmesugustel eesmärkidel. Jalo tekid ja padjad toovad igapäevaellu luksust ja naudinguid, mis aitavad taastuda ja ärgata uuel päeval värskena.

  Päritolu ja vastutus
  Joutsen suletekke ja patju teevad kogenud professionaalid firma enda voodipesu tehases Riihimäkis. Kõrge kvaliteedi nimel on maailma kõige puhtamad suled valitud Euroopa taludest, kus hoolitsetakse veelindude heaolu eest. Suled on toiduainete tootmise kõrvalsaadus. Ostetud sulgede päritolu saab jälgida partiinumbri järgi. Patjadele on antud allergialiidu tunnistus ning Soome võtmelipu märk.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Valmistaja tootenumber
  3-800-3891
  Tootenumber
  152082398
  Eriomadused
  Tootel on allergiatunnistus ja Soome võtmelipu märk
  Materjal
  100% puuvill
  Täidis
  100% suled (EN12934 STD)
  Hooldusjuhendid
  Pese ja õhuta sulest tehtud tooteid regulaarselt. Järgi toote juhiseid. Sulepadja igapäevane raputamine hoiab täidise kohevamana ja aitab pikendada pesemisintervalli.
  Pesemisjuhend
  Masinpesu
  Pesemistemperatuur
  60 °C
  Tooteseeria
  Jalo
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD