Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele üle 120€!
  • Sisley Radiance Foaming Cream ühendab tõhusa meigieemaldaja ja nahahoolduse üheks tõeliseks naudinguhetkeks. Selle õrn ja pehme koostis muutub nahka hõõrudes kreemiks. Tänu ülisensoorsele koostisele eemaldab vaht ühe korraga meigi, mustuse, rasu ja surnud naharakud. Meigieemaldus muutub heaolule pühendatud eriliseks hetkeks tänu kreemi ainulaadsele muutuvale koostisele ja lõhnataju rahustavale lõhnale.

    Pojengiekstrakt annab pehme naha, mis pärast loputamist ei ole pingul. Greibiekstrakt silub nahka ja ginkgo biloba ekstrakt paneb selle päevast päeva särama. Nahk muutub puhtamaks, kaunimaks ja koheselt säravamaks. Sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas tundlikule nahale.

    LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
    Tootenumber
    145484819
    Nahatüüp
    Kõik nahatüübid
    Tootjamaa
    PRANTSUSMAA
    Värv
    NOCOL
    Suurus
    125 ml
    Valmistaja tootenumber
    152510
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €
Teil on õigus toodetega tutvuda ja põhjust esitamata lepingust taganeda 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Suletud pakendis toodete puhul saab neid tagastada ainult avamata pakendis. Tagastatavad suletud pakendis kosmeetika- ja loodustooted peavad olema avamata originaalpakendis.
E-poe tagastused