







Flower by Kenzo EdT
- Tallinn
-
Kenzo Eau de Parfumi ikoonilise Floweri kõrval on nüüd ka kerge ja värske Flower by Kenzo Eau de Toilette. Tänu valguse äratavale jõule paljastab moon oma kroonlehtede värskuse. Helendav aroom sisaldab värsket Sitsiilia sidrunit ja Bulgaaria roosivett. Lõhna põhjanootideks on ikoonilise Flower by Kenzo koostisained, valge muskus ja vanill.
LOE LISAKS NÄITA VÄHEMLõhna tüüpTualettvesi KategooriaHajuvesi TootjamaaSOOME Valmistaja tootenumber92858
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
|
0,00 € |
---|---|
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
|
0,00 € – 4,90 € |
Vaata toote saadavust poes. Saad broneerida toote kättesaamise poest, kui toote broneerimisnupp on aktiivne.

Kaubamaja lahtiolekuaegadel saate broneeringu kinnituse 4 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist. Õhtul tehtud broneeringud kinnitatakse hiljemalt järgmisel päeval. Broneeritud toote saab kaubamajast kätte kuni kinnitusele järgneva päeva sulgemisajani. Pange tähele, et kaubamajas kohapeal tellimuse eest tasumisel ei rakendu ainult veebipoes saadaolevad soodustused.

Broneerimine ebaõnnestus. Võite broneeringu andmeid muuta ning proovida uuesti.

Seda tooded tellitakse otse tarnijalt. Pange tähele tarneaega. Kaubamajas toodet broneerida ei saa, tellimuse saate esitada kas veebipoes või kaubamajas.

