Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
 • Tugev ja kõrge udusulepadi Joutsen Triplus Mega Ferme täidab kõige nõudlikumagi magaja soovid. Mõnus ülisuur padi sobib külili magajale ja kannab uhkelt kõige laiemaidki õlgu. See megaklassi padi on kindla peale minek ka diivanil lösutamiseks.

  Padjasarja Joutsen Triplus puhul rõhutatakse lisaks udusulgede pehmusele ka patjade tugevust. Selle ülisuure padja tugikiht on õhuke ja seetõttu ei kaota see oma pehmust. Padja sisesektsioonid on tugevuse tagamiseks täidetud väikeste udusulgedega. 3-sektsioonilise sulepadja väliskihis on 90% pehmeid udusulgi ja 10% udusulgi. Pinnamaterjal on puuvill.

  Joutseni padjad valmistatakse ettevõtte enda voodiriidetehases Riihimäel kogenud padjaasjatundjate poolt. Patjades ja tekkides kasutatud kvaliteetsed udusuled hangitakse valitud Euroopa majandeist, kus veelindude heaolu on auasi. Udusuled on toiduainete tootmise kõrvalsaadus. Ostetud sulgede päritolu saab partiinumbri järgi jälgida. Valmistatud koostöös Allergia- ja astmaliiduga.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  104465354
  Eriomadused
  Padjal on Allergiatunnus® ja Avainlippu-märgis
  Materjal
  Puuvillane kate, väliskihid 90% udusuled / 10% väikesed suled 2 × 100 g, sisesektsioonides väikesed udusuled 1150 g
  Pesemisjuhend
  Masinpesu
  Pesemistemperatuur
  60 °C
  Tooteseeria
  Triplus
  Värv
  VALKOINEN
  Suurus
  60 x 80 cm/1350 g
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD