Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
 • Luksuslik, võluv, pehme ja kõrge Joutseni Triplus Tendre sulepadi on täiuslik kombinatsioon toest ja pehmusest. Padi pakub parimat neile, kes magavad külili, kuid sobib ka selili magavatele inimestele, kui need suruvad lisaks peale ka õlad padjale.

  Lisaks sulgede pehmusele rõhub Swan Triplus padjasari patjade stabiilsusele. Selle hiiglasliku padja tugikiht on õhuke ja ei kaota seega oma pehmust. Patjadel on südamikuosa, mis on täidetud väikseimate sulgedega stabiilsuse tagamiseks. 3-osaline padja väliskihid on pehmed 90% suled ja 10% udusuled. Pinnamaterjaliks on puuvill.

  Joutseni voodipesu on valmistatud kogenud professionaalide poolt firma enda voodipesutehases Riihimäkis. Patjades ja tekkides kasutatavad kvaliteetsed suled on hangitud valitud Euroopa taludest, kus veelindude heaolu on auasjaks. Suled on toiduainete tootmise kõrvalsaaduseks. Ostetud sulgede päritolu saab jälgida partiinumbri järgi. Valmistatud koostöös Allergia ja Astma Föderatsiooniga.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  104410392
  Eriomadused
  Padjal on Allergiatunnus ® ja võtmelipu märk
  Materjal
  Puuvillast kate, väliskihid 90% sulgi/10% udusulgi 2 × 150 g, siseosa udusulgi 350 g
  Hooldusjuhendid
  Enne pesemist leotage toodet põhjalikult, kasutage Joutseni sulešampooni või mõnda muud pehmet ja mittepleegitavat pesuvahendit, piisab 1/3 tavalisest pesuvahendi kogusest. Toodet võib kuivatada madalal temperatuuril või hästiventileeritud ruumis, aeg-ajalt täidist käsitsi kohendades.
  Pesemisjuhend
  Masinpesu
  Pesemistemperatuur
  60 °C
  Tooteseeria
  Triplus
  Värv
  VALKOINEN
  Suurus
  50 x 60 cm/350 g
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD