Tasuta kohaletoimetamine kõikidele tellimustele
 • Soe Joutsen Jalo suletekk on parim valik neile, kes kipuvad kergesti külmetama või naudivad und jahedas. Kõrge kvaliteediga suletekk ümbritseb magajat õrnalt ja õhulise temperatuuriga kiiresti. Kogemus on lõpmatult imeline.

  Kvaliteetsed loodusmaterjalid
  Parimatest looduslikest materjalidest ja kaunilt viimistletud Joutsen Jalo tekid ja padjad toovad igapäevaellu luksust ning annavad puhkajale meeldiva tunde, mis aitab taastuda ja ärgata uude päeva. Jalakattega kangas on peen ja kerge puuvillane abatist, mis koos sajaprotsendilise suletäidisega tekitab peaaegu pilvitu tunde ja reguleerib optimaalselt temperatuuri. Tekk on ümbritsetud ilusa satiinkattega.

  Origin ja
  Joutsen Joutsen suletekke ja patju valmistavad kogenud professionaalid firma enda voodipesu tehases Riihimäkis. Täites kõrget kvaliteeti, on puhtaimad suled hangitud valitud Euroopa taludest, kus veelindude heaolu on auasjaks. Suled on toiduainete tootmise kõrvalsaaduseks. Ostetud sulgede päritolu saab jälgida partiinumbri järgi. Tekkidele on antud Allergia, Naha ja Astma Föderatsiooni Allergiatunnus ning võtmelipu märk.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  152082336
  Eriomadused
  Tootel on Allergiatunnus® ja võtmelipu märk
  Materjal
  100% puuvilla
  Täidis
  100% suled (EN12934 STD)
  Hooldusjuhendid
  Peske ja õhutage sulgi regulaarselt. Suletekki tuleb pesta igal aastal. Järgige toote kasutusjuhendeid.
  Pesemisjuhend
  Masinpesu
  Pesemistemperatuur
  60 °C
  Tooteseeria
  Jalo
  Märksõnad
  tekk
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD