Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele üle 120€!
TASUTA KÄTTESAAMINE STOCKMANNI KAUBAMAJAST!
  • Citrus Delight on pehme ja koorene kreem, mis puhastab naha suurepäraselt. Mõeldud spetsiaalselt kuiva ja tundliku naha puhastamiseks, kuid sobib kõigile, olenemata vanusest või nahatüübist. Veega mahapestav rikkalik kreem säilitab naha kaitsebarjääri ning jätab naha pehmeks ja värskeks.
    Citrus Delight on suurepärane puhastustoode stressialtile nahale. Selles sisalduvad pohlaekstrakt ja kasemahl annavad nahale ohtralt antioksüdante. Kibuvitsaseemneõli rahustab naha kaitsebarjääri ja kaitseb kuivamise eest. Punane savi rahustab ja tugevdab puhastavat toimet.
    Küpse mandariini mahlane lõhn tuleb punase mandariini eeterlikust õlist, mis sobib suurepäraselt ka noorele nahale. Citrus Delight on puhastuskreem, mis on naha vastu õrn, kuid oma olemuselt tugev. Rikkaliku ja koheva puhastuskreemi näole kandmine meenutab magustoiduelamust ja ajab suu vett jooksma.
    Kasutamine:Kanna paras ports puhastuskreemi kuivale näole ja kaelale. Masseeri ettevaatlikult märgade kätega umbes minut, et kreem emulgeerida ja eemaldada meik, mustus ja päikesekaitsekreem. Loputa veega.

    LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
    Tootenumber
    168408854
    Omadus
    Vegan
    Nahatüüp
    Kõik nahatüübid
    Tootjamaa
    SOOME
    Värv
    NOCOL
    Suurus
    100 ML
    Koostisosad
    AQUA, BETULA PENDULA SAP*, CETYL ALCOHOL, KAOLIN, GLYCERIN**, CHAENOMELES JAPONICA SEED OIL, POLYGLYCERYL-2 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, STEARYL ALCOHOL, VACCINIUM VITIS-IDAEA FRUIT EXTRACT*, CITRUS RETICULATA PEEL OIL*, LIMONENE***, TOCOPHEROL, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, LACTIC ACID, PHYTIC ACID
    Valmistaja tootenumber
    H13271
    Märksõnad
    Djusie, nahahooldus, puhastamine
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €
Teil on õigus toodetega tutvuda ja põhjust esitamata lepingust taganeda 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Suletud pakendis toodete puhul saab neid tagastada ainult avamata pakendis. Tagastatavad suletud pakendis kosmeetika- ja loodustooted peavad olema avamata originaalpakendis.
E-poe tagastused