Juukseparfüüm Rose of No Man's Land Hair Perfume, 75 ml
- Tallinn
-
BYREDO juukseparfüüm ühendab endas joovastava lõhna ja kerge silikoon-polümeerisprei, mis muudab juuksed säravaks ja hooldatuks. Juustesse pihustatuna vabaneb lõhn päeva jooksul peenelt juuste loomuliku liikumisega. Teekonnal kaugele, lohutusse paika ilmub tühjusest äkitselt üksik roos, täis tunnet ja elu. Ainulaadne lill pakub jõudu, lootust ja valgust, muutes sünge maastiku hellitatud iluks. Rose of No Man's Land on austusavaldus Esimese maailmasõja õdedele, kes päästsid rindel tuhandeid elusid. Lõhn on loodud koostöös modell Freja Beha Erichseni ja organisatsiooniga Arstid ilma piirideta. Roosa pipra ja värskete roosi kroonlehtede noodid muudavad lõhna samaaegselt sensuaalseks ja värskeks. Türgi rooside, punaste puuviljade ja merevaigu tasakaal annab lõhnale joovastava, peene intensiivsuse.
LOE LISAKS NÄITA VÄHEMTootenumber142802906 Pakendi suurus75 ml Lõhna tüüpEau de Parfum KategooriaHiustuoksu VärvNOCOL Suurus75 ml Valmistaja tootenumber200178 Märksõnadlõhnaõli, lõhn,kätekreem, parfüüm, dušigeel, BYREDO, kehakreem, vedelseep
|
Kättesaamine poest
|
0,00 € |
|---|---|
|
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
|
0,00 € – 4,90 € |
Vaata toote saadavust poes. Saad broneerida toote kättesaamise poest, kui toote broneerimisnupp on aktiivne.
| Tallinn | Tallinn Toodet pole saadaval |
Broneeri poes
|
Kaubamaja lahtiolekuaegadel saate broneeringu kinnituse 4 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist. Õhtul tehtud broneeringud kinnitatakse hiljemalt järgmisel päeval. Broneeritud toote saab kaubamajast kätte kuni kinnitusele järgneva päeva sulgemisajani. Pange tähele, et kaubamajas kohapeal tellimuse eest tasumisel ei rakendu ainult veebipoes saadaolevad soodustused.
Broneerimine ebaõnnestus. Võite broneeringu andmeid muuta ning proovida uuesti.
Seda tooded tellitakse otse tarnijalt. Pange tähele tarneaega. Kaubamajas toodet broneerida ei saa, tellimuse saate esitada kas veebipoes või kaubamajas.