Inflorescence EdP
- Tallinn
-
Kevade tähistamiseks, looduse iga-aastase ja jõulise taassünni auks, lõi Ben Gorham lillelõhna, mis püüab metsikute aialillede jõu ja ilu täies õies. Tulemuseks on õite järgi nime saanud Inflorescence, on idülliline jalutuskäik metsikute, võrklevate roosipõõsaste ja lummavate meeõieliste freesiate vahel. Kreemjad magnooliad ja kellukesed moodustavad südame lõhna. Kellukesed on uue elu sümbol ning neid seostatakse kevade rõõmuga. Lõhnas on harvaesinev jasmiin, mis toetab lõhna struktuuri ja lisab tervikule luksusliku ja värske magusa noodi.Lõhnanoodid: roosi kroonlehed, roosa freesiat, magnoolia, kelluke, jasmiin.
LOE LISAKS NÄITA VÄHEMTootenumber139054738 NahatüüpKõik nahatüübid Lõhna tüüpEau de Parfum KategooriaHajuvesi VärvNOCOL Suurus100 ml Valmistaja tootenumber100005 MärksõnadByredo
|
Kättesaamine poest
|
0,00 € |
|---|---|
|
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
|
0,00 € – 4,90 € |
Vaata toote saadavust poes. Saad broneerida toote kättesaamise poest, kui toote broneerimisnupp on aktiivne.
| Tallinn | Tallinn Toodet pole saadaval |
Broneeri poes
|
Kaubamaja lahtiolekuaegadel saate broneeringu kinnituse 4 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist. Õhtul tehtud broneeringud kinnitatakse hiljemalt järgmisel päeval. Broneeritud toote saab kaubamajast kätte kuni kinnitusele järgneva päeva sulgemisajani. Pange tähele, et kaubamajas kohapeal tellimuse eest tasumisel ei rakendu ainult veebipoes saadaolevad soodustused.
Broneerimine ebaõnnestus. Võite broneeringu andmeid muuta ning proovida uuesti.
Seda tooded tellitakse otse tarnijalt. Pange tähele tarneaega. Kaubamajas toodet broneerida ei saa, tellimuse saate esitada kas veebipoes või kaubamajas.