Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
 • Biojäätmete kogumisnõu BioProffa aitab taaskasutada hõlpsasti ja stiilselt ilma lõhnata. Biojäätmete kogumisnõu BioProffa hõlbustab biojäätmete sorteerimist ja ringlussevõtmist koduköögis ning sobib suurepäraselt ka suvilasse, paati ja aiapidudele!Elegantse disaini ja kompaktse 5 liitrise suuruse tõttu sobib see kasvõi valamulauale ning kaane aktiivsöefiltrid hoiavad tõhusalt eemal lõhnad ja tihe kaas banaanikärbsed. Segajäätmete hulka visatud lõpetab jäätmepõletustehases, aga eraldi kogudes saaks neist pärast kompostimist mulda, toitaineid või mullaparandusainet. Nüüd tahame ühekorraga teha biojäätmete ringlussevõtu hõlpsamaks ja omalt poolt edendada toimivat ringmajandust stiilse ja kestliku BioProffa biojäätmete kogumisnõuga.

  Tühjenda hõlpsasti ja keskkonnasõbralikult:

  BioProffa biojäätmete kogumisnõusse saab koguda jäätmed nii, nagu nad on, ja viia see sangast tühjendamiseks biojäätmete kogujasse. Mahuti sees saab soovi korral kasutada ka biojäätmete taaskasutamiseks sobivat paber- või bioplastkotti. Metallist mahutit on vajadusel hõlpus sooja veega (mitte nõudepesumasinas) pesta. Vastupidavaid aktiivsöefiltreid saab enne väljavahetamist paar korda puhastada. Vaheta filtrid uute vastu umbes poole aasta tagant.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  158149460
  Materjal
  Metall
  Tootjamaa
  HIINA
  Värv
  BLACK
  Suurus
  18,4x18,4x22,5 CM
  Valmistaja tootenumber
  99791
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD

Kliendid, kes vaatasid seda toodet, vaatasid ka järgmisi tooteid

Kliendid, kes ostsid selle toote, ostsid ka järgmisi tooteid

Allahindlus
Modström Pluus Feline
39,00 € 99,95 €
315,00 €
23,90 €