T-särk Hello Kitty
- Tallinn
-
Hello Kitty T-särk on lühikeste varrukate ja ümara kaelusega mudel, mida kaunistab strasskividega Hello Kitty kujutis. Elastsest ja hingavast materjalist valmistatud särk sobib nii argipäevaseks kandmiseks kui ka pidulikumateks puhkudeks.
LOE LISAKS NÄITA VÄHEMMaterjal95% puuvill, 5% elastaan HooldusjuhendidMasinpesu 40 °C. Järgige hoolikalt toote hooldus- ja pesemisjuhiseid. Värv6666 LIGHT PINK Valmistaja tootenumber3006919 Märksõnadsärk, triiksärk, t-särk, puuvillasärk, Lindex, soonikuga särk, Hello Kitty
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
|
0,00 € |
---|---|
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
|
0,00 € – 4,90 € |
Vaata toote saadavust poes. Saad broneerida toote kättesaamise poest, kui toote broneerimisnupp on aktiivne.

Kaubamaja lahtiolekuaegadel saate broneeringu kinnituse 4 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist. Õhtul tehtud broneeringud kinnitatakse hiljemalt järgmisel päeval. Broneeritud toote saab kaubamajast kätte kuni kinnitusele järgneva päeva sulgemisajani. Pange tähele, et kaubamajas kohapeal tellimuse eest tasumisel ei rakendu ainult veebipoes saadaolevad soodustused.

Broneerimine ebaõnnestus. Võite broneeringu andmeid muuta ning proovida uuesti.

Seda tooded tellitakse otse tarnijalt. Pange tähele tarneaega. Kaubamajas toodet broneerida ei saa, tellimuse saate esitada kas veebipoes või kaubamajas.

