Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele üle 120€!
  • Diptyque Figuier lõhnaküünal pakub peent aroomielamust, mis haarab endasse viigipuu kõik tahud: lehtede värskuse, piimja mahla ja puukoore soojuse. Küünal on valatud elegantsesse klaaspurki, mida kaunistab Diptyque'i iseloomulik ovaalse kujuga etikett. Kvaliteetne vaha ja puuvillane taht tagavad puhta ja ühtlase põlemise, levitades ruumi meeldivat ja kestvat aroomi. See loob ruumi hubase ja kutsuva atmosfääri ning on kaunis lisand igasse interjööri.

    LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
    Tootenumber
    177900202
    Materjal
    Klaasanum, vaha, pliivaba taht
    Hooldusjuhendid
    Lõika taht 3-5 mm pikkuseks enne igat kasutuskorda. Lase küünlal põleda vähemalt 2-3 tundi esimesel korral, et vaha sulaks ühtlaselt servadeni. Ära põleta küünalt üle 3-4 tunni korraga. Aseta põlev küünal alati kuumakindlale alusele.
    Tooteohutusalane väide
    Hoida eemal tuuletõmbusest ning laste ja lemmikloomade käeulatusest.
    Värv
    NOCOL
    Tootjamaa
    PRANTSUSMAA
    Valmistaja tootenumber
    FI2
    Tootja
    Diptyque Paris
    Tootja aadress
    Diptyque Paris, 34 Boulevard Saint Germain, 75005 Paris, France
    Digitaalne aadress
    customerservice@diptyqueparis.com
    Märksõnad
    Diptyque, lõhnaküünal, küünal, kodulõhn, sisustus, ruumilõhn
Kättesaamine poest
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
0,00 € – 4,90 €
Teil on õigus toodetega tutvuda ja põhjust esitamata lepingust taganeda 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Suletud pakendis toodete puhul saab neid tagastada ainult avamata pakendis. Tagastatavad suletud pakendis kosmeetika- ja loodustooted peavad olema avamata originaalpakendis.
E-poe tagastused