Dressipluus Elliot Monster
- Tallinn
-
Mugav koletise mustriga dressipluus lastele. Pluusi õlad on veidi madaldatud. Kaelusel, varrukaotstes ja allääres soonikud. Dressipluus on valmistatud orgaanilisest puuvillast, mis tundub naha vastas pehme ja meeldiv. Sellel on pehmeks harjatud sisekülg. Valikust leiad ka sobivad dressipüksid.
LOE LISAKS NÄITA VÄHEMMaterjal100% puuvill PesemisjuhendMasinpesu Pesemistemperatuur40 °C TootjamaaBANGLADESH label.product.custom.productSafetyClaimSee toode ei kujuta endast olulisi ohutusriske, kui seda kasutatakse vastavalt ettenähtud otstarbele VärvAMBER YELLOW Valmistaja tootenumber2508 B_ELLIOT_BG_2 MärksõnadBogi, orgaaniline puuvill, dressipluus, laste dressipluus
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
|
0,00 € |
---|---|
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
|
0,00 € – 4,90 € |
Vaata toote saadavust poes. Saad broneerida toote kättesaamise poest, kui toote broneerimisnupp on aktiivne.

Kaubamaja lahtiolekuaegadel saate broneeringu kinnituse 4 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist. Õhtul tehtud broneeringud kinnitatakse hiljemalt järgmisel päeval. Broneeritud toote saab kaubamajast kätte kuni kinnitusele järgneva päeva sulgemisajani. Pange tähele, et kaubamajas kohapeal tellimuse eest tasumisel ei rakendu ainult veebipoes saadaolevad soodustused.

Broneerimine ebaõnnestus. Võite broneeringu andmeid muuta ning proovida uuesti.

Seda tooded tellitakse otse tarnijalt. Pange tähele tarneaega. Kaubamajas toodet broneerida ei saa, tellimuse saate esitada kas veebipoes või kaubamajas.

