

Kreem Natural Moisturizing Factors + HA 30 ml
- Tallinn
-
The Ordinary kreem Natural Moisturizing Factors + HA niisutab naha pinda. Naha loomulikud niisutusfaktorid (NMF) hoiavad naha väliskihi kaitstuna ja niisutatuna. NMF koosneb mitmest aminohappest, rasvhapetest, triglütseriididest, uureast, keramiididest, fosfolipiididest, glütseriinist, sahhariididest, naatrium-PCA-st, hüaluroonhappest ja paljudest teistest nahas looduslikult leiduvatest komponentidest.
See on mitterasvane ja niisutav kreem, mis aitab nahal nõrgenenud NMF-faktoreid ravida. See sisaldab 11 aminohapet, fosfolipiide, alfa/beeta/gamma rasvhappeid, triglütseriide, steroole ja steroolestreid, glütseriini, uureat, sahhariide, naatrium-PCA-d ja hüaluroonhapet. Toode tagab pidevaks kasutamiseks kohese niiskuse ja pikaajalise tulemuse.
Kandke näole pärast seerumit, kui vajate tõhusat niisutust.LOE LISAKS NÄITA VÄHEMTootenumber141337881 Pakendi suurus30 ml OmadusÕlivaba NahatüüpKõik nahatüübid VärvNOCOL Suurus30 ml Valmistaja tootenumber190731
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
|
0,00 € |
---|---|
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
|
0,00 € – 4,90 € |
Vaata toote saadavust poes. Saad broneerida toote kättesaamise poest, kui toote broneerimisnupp on aktiivne.

Tallinn | Tallinn Toodet pole saadaval |
Broneeri poes
|
Kaubamaja lahtiolekuaegadel saate broneeringu kinnituse 4 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist. Õhtul tehtud broneeringud kinnitatakse hiljemalt järgmisel päeval. Broneeritud toote saab kaubamajast kätte kuni kinnitusele järgneva päeva sulgemisajani. Pange tähele, et kaubamajas kohapeal tellimuse eest tasumisel ei rakendu ainult veebipoes saadaolevad soodustused.

Broneerimine ebaõnnestus. Võite broneeringu andmeid muuta ning proovida uuesti.

Seda tooded tellitakse otse tarnijalt. Pange tähele tarneaega. Kaubamajas toodet broneerida ei saa, tellimuse saate esitada kas veebipoes või kaubamajas.

