Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
 • SENSAI labori uusim leiutis on enneolematu nahahooldusmeetod, mis uuendab meie arusaama nahahooldusest. See on esimene mikrokiust loor, mis aktiveerib naha noorust hoidvaid funktsioone. Sarnaselt Koishimaru siidiga moodustab Sensai peenkiutehnoloogia naha pinnale õhukese siidikiust loori, mis lukustab nahale vajaliku niiskuse ja võimendab kasutatavate hooldustoodete mõju. Innovatsioon, mis uuendab ettekujutust nahahooldusest ja parandab nähtavalt naha seisundit. On tõestatud, et lamellekstrakti nahale kandmine enne mikrofiiberloori pihustamist parandab niiskuse imendumist naha pinnale või keratiinikihti. See on kõige olulisem tegur, mis hoiab naha noorusliku ja värske. SENSAI BIOMIMESIS VEIL meetod parandab nahapinna niiskusesisaldust ja suurendab seeläbi naha loomulikku võimet luua oma toimimiseks soodsad tingimused. Naha niiskusesisalduse paranedes aktiveeruvad selle noorust hoidvad funktsioonid. BIOMIMESIS VEIL hoolduseks on vaja BIOMIMESIS VEIL DIFFUSER seadet, millega pihustatakse BIOMIMESIS VEIL POTION polümeerilahust näole; VEIL POTION polümeerilahuse konteiner asetatakse VEIL DIFFUSER seadme sisse koos BIOMIMESIS VEIL EFFECTOR lamelliekstraktiga, mis kantakse näole enne seadme kasutamist. VEIL EFFECTOR lamelliekstrakt on saadaval ka täitepakendis. BIOMIMESIS VEIL DIFFUSER on elektrooniline seade, mida kasutatakse BIOMIMESIS VEIL POTION mikrokiudvõrgu pihustamiseks nahale. Seade kasutab naha erinevaid elektrilaenguid ja BIOMIMESIS VEIL POTION'i, et moodustada naha pinnale õhuke poolläbipaistev mikrokiust loor.

  Kasutamine: Järgi hoolikalt pakendis olevaid pildilisi ja kirjalikke juhiseid. BIOMIMESIS VEIL POTION polümeerilahuse konteiner asetatakse BIOMIMESIS VEIL DIFFUSORI sisse.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  150040796
  Nahatüüp
  Kõik nahatüübid
  Tootjamaa
  JAAPAN
  Värv
  NOCOL
  Suurus
  1 pcs
  Valmistaja tootenumber
  15840335
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €
Teil on õigus toodetega tutvuda ja põhjust esitamata lepingust taganeda 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Suletud pakendis toodete puhul saab neid tagastada ainult avamata pakendis. Tagastatavad suletud pakendis kosmeetika- ja loodustooted peavad olema avamata originaalpakendis.
E-poe tagastused

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD

Kliendid, kes vaatasid seda toodet, vaatasid ka järgmisi tooteid