Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
 • Köögis haisvad orgaanilised jäätmed ja igapäevane jalutuskäik välikompostri juurde on minevik!Bokashi SENSEI köögikomposter võimaldab orgaaniliste jäätmete lihtsa, puhta ja lõhnatu ringlussevõtu ja kompostimise taimeväetiseks sinu majapidamises, ilma ebameeldiva lõhna ja määrdunud käteta.
  Ruumisäästlik Bokashi SENSEI köögikomposter võimaldab 4-liikmelise pere köögijäätmeid komposteerida kuni 4 nädalat ilma kompostrit tühjendamata. Kompostimisprotsessis toodetakse kompostimisvedelikku ehk biovedelikku, mida saab lihtsalt äravoolukraani kaudu eemaldada ning kasutada näiteks taimede väetamiseks.Käärimisprotsess on hügieeniline ja lõhnatu tänu integreeritud aktiivsöefiltrile. Tänu suletud konstruktsioonile ei sega kärbsed ja muud putukad köögis.

  • Igapäevast jalutuskäiku välikompostri juurde ei ole vaja.
  • Kuni 4 nädalat ilma tühjendamiseta 4-liikmelises leibkonnas.
  • Komposti orgaanilised köögijäätmed.
  • Tänu vahetatavale aktiivsöefiltrile ja õhukindlale kompostikastile puudub lõhn.
  • Mahutavus 11 l
  • Ei määri käsi.
  Pärast kompostitavate jäätmete konteinerisse lisamist vajuta lihtsalt kolvile ja kompostitav materjal tiheneb ning kompostimisprotsess algab.Praktiline ja hügieeniline tühjendamine tänu eemaldatavale sisemahutile, kompostitud massi saab hõlpsasti üle viia nt välikompostrisse.Kompostimisprotsessi tulemusena tekib kompostris kompostimisvedelik, mida saab kasutada toitaineterikka väetisena (lahjendatud veega vahekorras 1:30)
  • Hügieeniline ja vastupidav.
  • Valmistatud keskkonnasõbralikust ja täielikult taaskasutatavast plastikust, mis ei sisalda BPA-d ega raskemetalle.
  Orgaanilised jäätmed pannakse SENSEI kompostikasti ja iga päev lisatakse jäätmetele väike kogus Bokashi kompostrit. Anuma kaas suletakse ja kompostitav mass tihendatakse kolvile vajutades. Sinu käed jäävad puhtaks. Kompostimisprotsessi tulemusena tekib konteineris kompostimisvedelik, mida saab iganädalaselt kraanist välja lasta ja kasutada väetisena (lahjendada veega vahekorras 1:30). SENSEI kompostrit tuleb tühjendada u 3-4 nädala pärast, kui kompostitav mass on kompostitud. Tänu eemaldatavale sisemahutile tühjeneb komposter hügieeniliselt, nt aiakompostrisse.
  JUWEL Bokashi-SENSEI köögikomposter pakub mugavat ja täielikult bioloogilist lahendust orgaaniliste köögijäätmete hävitamiseks ja kompostimiseks. Kopeeri allolev link oma veebibrauserisse ning vaata toote kasutamist tutvustavat videot: https://www.youtube.com/watch?v=bUn6gY0zOWU

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  162539165
  Materjal
  Plast
  Tootjamaa
  AUSTRIA
  Värv
  BEIGE
  Suurus
  27 x 57 cm
  Valmistaja tootenumber
  102620
  Märksõnad
  Juwel, Bokashi SENSEI köögikomposter, biojäätmed
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD

Kliendid, kes vaatasid seda toodet, vaatasid ka järgmisi tooteid