Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
 • Biojäätmete kogumisnõu BioProffa aitab taaskasutada hõlpsasti ja stiilselt ilma lõhnata. BioProffa biojäätmete kogumisnõu hõlbustab biojäätmete sorteerimist ja ringlussevõtmist koduköögis ning sobib suurepäraselt ka suvilasse, paati ja aiapidudele!

  Tänu elegantsele disainile ja kompaktsele 5 liitrisele suurusele sobib see kasvõi valamulauale ning kaane aktiivsöefiltrid hoiavad tõhusalt eemal lõhnad ja tihe kaas banaanikärbsed. Segajäätmete hulka visatud jäätmed jõuavad jäätmepõletustehasesse, aga eraldi kogudes saaks neist pärast kompostimist mulda, toitaineid või mullaparandusainet. Nüüd tahame ühekorraga teha biojäätmete ringlussevõtu hõlpsamaks ja omalt poolt edendada toimivat ringmajandust stiilse ja kestliku biojäätmete kogumisnõuga BioProffa.

  Tühjenda hõlpsasti ja keskkonnasõbralikult:Biojäätmete kogumisnõusse BioProffa saab koguda jäätmed nii, nagu nad on, ja viia see sangast tühjendamiseks biojäätmete kogujasse. Mahuti sees saab soovi korral kasutada ka biojäätmete taaskasutamiseks sobivat paber- või bioplastkotti. Metallist mahutit on vajadusel hõlpus sooja veega (mitte nõudepesumasinas) pesta. Vastupidavaid aktiivsöefiltreid saab enne väljavahetamist paar korda puhastada. Vaheta filtrid uute vastu umbes poole aasta tagant.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  158149439
  Materjal
  Roostevaba teras
  Värv
  STAINLESS STEEL
  Suurus
  18,4x18,4x22,5 CM
  Valmistaja tootenumber
  99790
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD

Kliendid, kes vaatasid seda toodet, vaatasid ka järgmisi tooteid