

Losjoon Micro Essence Treatment Lotion Fresh with Sakura Ferment
- Tallinn
-
Micro Essence Treatment Lotion Fresh with Sakura Ferment losjoon on kombinatsiooni väärtuslikest kirsipuu ekstraktidest. Need Jaapanis kasvatatud käsitsi korjatud kirsiõied annavad nahale ainulaadse hoolduse ja niisutuse. Raviv koostis, mis on nahale kerge nagu vesi. Imbub sügavale nahka, hoolitsedes selle eest seestpoolt väljapoole, andes sellele värske kevadise sära. Anna oma nahale niisutust, sära ja hooldust terveks päevaks. Losjoon niisutab 8 tundi ning sobib kombineeritud ja rasusele nahale.
LOE LISAKS NÄITA VÄHEMNahatüüpRasune nahk Valmistaja tootenumberPR2W010000
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
|
0,00 € |
---|---|
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
|
0,00 € – 4,90 € |
Vaata toote saadavust poes. Saad broneerida toote kättesaamise poest, kui toote broneerimisnupp on aktiivne.

Kaubamaja lahtiolekuaegadel saate broneeringu kinnituse 4 tunni jooksul pärast broneeringu tegemist. Õhtul tehtud broneeringud kinnitatakse hiljemalt järgmisel päeval. Broneeritud toote saab kaubamajast kätte kuni kinnitusele järgneva päeva sulgemisajani. Pange tähele, et kaubamajas kohapeal tellimuse eest tasumisel ei rakendu ainult veebipoes saadaolevad soodustused.

Broneerimine ebaõnnestus. Võite broneeringu andmeid muuta ning proovida uuesti.

Seda tooded tellitakse otse tarnijalt. Pange tähele tarneaega. Kaubamajas toodet broneerida ei saa, tellimuse saate esitada kas veebipoes või kaubamajas.

