Tasuta tarne pakiautomaati kõikidele tellimustele üle 120€!
  • Apricot Blossom Peeling Gel on pehme ja niisutav gommage-tüüpi mehaaniline koorimine. See aitab vabaneda ebaühtlasest tekstuurist ja liigsest rasutootmisest põhjustatud nahaprobleemidest. Gommage struktuur vähendab nahaärritust. Kui taimne tselluloosmaterjal hõõruda nahka, siis see õrnalt koorib, eemaldades surnud naharakud ja muud ebapuhtused. Sobib kasutamiseks nii näole kui kehale.Sisaldab 19% Jaapani aprikoosivett ja 8% taimset tselluloosi, mis pehmendavad ja niisutavad nahka.
    Kasutamine:1. Kuivatage oma nägu pärast esmakordset pesemist. 2. Doseerige sobiv kogus koorivat geeli ja kandke see üle kogu näonaha. 3. Masseerige kergete ringjate liigutustega umbes 20 sekundit. 4. Pese oma nägu põhjalikult leige veega.

    LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
    Tootenumber
    167472474
    Hooldusjuhendid
    Pärast näo puhastamist ja kuivatamist võta sobiv kogus koorimisgeeli ning kanna see kogu näole. Masseeri ringjate liigutustega umbes 20 sekundi jooksul ja loputa nahk rohke veega puhtaks.
    Omadus
    K-Beauty
    Nahatüüp
    Kõik nahatüübid
    Värv
    NOCOL
    Suurus
    100 ML
    Koostisosad
    Aqua, Prunus Mume Flower Water, Cellulose, Methylpropanediol, 1,2-Hexanediol, Carbomer, Arginine, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Sorbitol, Disodium EDTA, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Butylene Glycol
    Tootjamaa
    KOREA VABARIIK
    Valmistaja tootenumber
    12328
    Tootja
    Orien Trade Finland Oy
    Tootja aadress
    Leppävaarankatu 3-9, 02600 Espoo, Finland
    Digitaalne aadress
    info@orientrade.com
    Märksõnad
    Beauty of Joseon, kooriv geel näole, nahahooldus
Kättesaamine poest
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
0,00 € – 4,90 €
Teil on õigus toodetega tutvuda ja põhjust esitamata lepingust taganeda 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Suletud pakendis toodete puhul saab neid tagastada ainult avamata pakendis. Tagastatavad suletud pakendis kosmeetika- ja loodustooted peavad olema avamata originaalpakendis.
E-poe tagastused