Veatu jume heaks!

Naha puhastamine-maskitamine-kreemitamine on veatu naha verstapostid ning õige hooldus pidurdab vananemisilmingute teket.

Sügise edenedes oleks aeg vahetada suviselt kerged näohooldusvahendid veidi rikkalikuma koostisega abivahendite vastu. Soovitame järgnevalt oma lemmiktooteid.

maskitame!

Clinique PEP-START geelmaski (50ml 27.-) pealekandmine on fun omaette! Geelmask muutub nahaga kokkupuutel kohevateks mullikesteks. Tulemuseks on värskusest pakatav ja paranenud jumega näonahk!

Probleemsema naha omanikud hindavad kindlasti kõrgelt Lancôme’s Énergie de Vie puhastavat savimaski (75 ml 68.90), mis sisaldab melissi, ženženni ja jõhvikat ning puhastab nahka sügavuti.

seerumite usku!

Biotherm Skin Oxygen anti-pollution emulsioon (200ml 29.90) aitab nahka linnakeskkonna saasteainetest vabastada ning rikastab seda hapnikuga. Samast sarjast pärit seerum (50ml 50.90) aitab saavutada ühtlasemat nahatooni, rikastades seda antioksüdantidega.


 

Estee Lauder Advanced Night Repair silmaümbruse kontsentraat (15 ml 68.50) aitab silmaümbrust niisutada ning tänu sellele ka edukalt kortse siluda. Lausa 88% 154-st katses osalenud naisest tunnistasid, et pärast nelja nädalat kasutamist oli silmade ümbrus oluliselt nooruslikum ja rikkalikult niisutatud.

Ilm, hooaegade vaheldumine, stress ja linnakeskkonna saaste mõjutavad naha vastupanuvõimet. Lancôme Advanced Génifique Sensitive seerum (20 ml 72.90) rahustab nahka ning võitleb sügelustunde, kuivuse ja punetuse vastu.

Ka luksuslikud Dior One Essential Skin Boosting Super seerum (30ml 94.50), Guerlain Abeille Royale Youth Watery õli-seerum (15 ml 53.00) ning Clarins Double Serum Anti-age seerum (50 ml 105.50) teevad imetabast tööd ning lubavad tõeliselt puhanud ning värske jumega nahka, mida iga naine endale ihaldab!