Töölt otse peole!

Kui palju on neid olukordi, mille puhul oleme me kõik mõelnud, et mitte midagi pole tööle selga panna, mis ka õhtuseks teatrisseminekuks või kokteiliõhtuks sobiks.
Pühade-eelsel ajal liiguvad mõtted aina enam nendele teemadele, sest üritusi, kuhu pärast tööd minna jagub!

Seetõttu seadsime sammud Stockmanni stilisti Annika Mändi poole, kes andis meile küllaga häid nippe, kuidas kontori- ja peoriietus peenelt ühte sulatada.

 

Säravad detailid
Metalne sära ei kuulu vaid klubiseinte vahele. Lõpptulemus sõltub erinevate materjalide ja tekstuuride omavahelisest kombineerimisest ning aksessuaaride sobitamisest. Näiteks peenvillasest materjalist seelik või püksid on lahe alternatiiv tavalisele veidi rangele pliiatsseelikule.

Või miks mitte valida veidi raskepärane nahast plisseeseelik, mida aitab pehmendada lilleline pluus. Just lillemotiivid on üks talvisesse hooaega edasi kanduv trend, mis ei näita vaibumismärke.

 

Roostepruun meestemoes
Roostepruun ja huvitavad mustrid pakuvad vaheldust turvalisele sinisele särgile. Pintsaku asemel kanna nööbitavat kudumit. Jalga vali midagi klassikalisemat, et mõjuksid pidulikult – meie soovitame tumehalle või veinipunaseid pükse!

 

Sellised meeldivad kombinatsioonid leiad meie naiste- ja meesteosakonnast. Aeg raamidest välja astuda!

Ka Stockmanni jumestuskunstnik Maris Selmet annab nõu, kuidas luua kaunis jumestus jõulupeoks! Vaata step-by-step juhendit SIIT!