Suvine maniküür: nõuandeid jagab ekspert

Eesti festivaliskeene on suvel üpriski rikkalik ja üritusi, mida külastada jagub igale maitsele. Selleks, et julgeksid ka varbad tossude seest välja lasta ja sõbrannadelt kadedaid pilke püüda, tee endale äge maniküür ja pediküür!

Nõu annab Orly ja Londontown tootejuht Merily Lehis.

 

trendidest

Nii nagu moemaailmas, muutuvad suurel kiirusel ka küünetrendid. Kui veel paar aastat tagasi olid pärlmutterlakid pigem ebapopulaarsed, siis nüüd on need jõulise comeback’i teinud! Samuti on aina enam näha prantsuse maniküüri, mis on maitsekas valik igaühele.

Toonidest on sel suvel ühed lemmikutest pastellid ja eriti lilla, mis on parajasjagu naiselik, kuid samas ootamatu ning jääb küüntel väga efektne.  Soovitame ilusasse festivalisuvesse säravaid või pastelseid toone, mis päevituse eriti veetlevalt esile toovad. Kõik pilgud sinu peale!

Küüntemaailmas on oluliseks märksõnaks saanud ka vegan märgistus ja  toksiinidevaba koostis, mis tähendab kui palju on suudetud lakkidest toksiine eraldada. Selliseks lakiks on näiteks Orly Breathable Treatment Color kõik-ühes värvilakk, mis hooldab küüneplaati ning ei vaja alus- ega pealislakki. See on vegan märgistusega ning 13-vaba (gluteeni; parabeeni; formaldehüüdi; formaldehüüdvaigu; kampri; DBP; MIT; TPP; MEHQ; etüül tosülamiidvaigu; ksüleeni; tolueeni). Hetkel on see turul olevatest toodetest puhtaim küünelakk!

 

3 olulist rituaali, et küüned püsiksid terved

Kauni maniküüri aluseks on terve ja hooldatud küüneplaat. Kui oled värvilakkide usku ja soovid, et maniküür püsiks kaua, tasub kindlasti panustada ka hooldavatele vahenditele.

1. Küünte õrn poleerimine kord nädalas

Kui lakkide värvipigmendid on kergelt küüneplaati imbunud, ei ole see üldsegi mingisugune ületamatu probleem nagu sageli arvatakse, vaid pigem võiks seda võrrelda näonaha ummistunud pooridega, mida edukalt puhastada saab. Samamoodi toimib küünehoolduses poleer, mis küüne pinna siledaks ja puhtaks muudab.

2. Küüneõli ja/või küüneseerumi kasutamine
Nii nagu vajab meie nägu hoolikat niisutust, vajavad seda ka küüned! Londontown bränd on välja töötanud spetsiaalse seerumi nii küüntele kui küünenahkadele. Londontown Kur Regenerating Serum tungib sügavale küüneplaati, stimuleerib küünte kasvu ja tugevdab neid. Seerumit tuleb küüntele ja nahale kanda, kui teie küüned puhkavad lakist või tahate neile lihtsalt kosutust anda.  Leia endale kindlasti sobiv õli või seerum!

3. Küünte tugevdamine

Kui küüned kihistuvad ja on nõrgad, siis pole ka värvilakil, kus püsida. Lisaks eelmainitud seerumile on vahetevahel mõistlik kasutada hoopis ravivat ja tugevdavat lakki.

Orly BB Creme toonitud küünetugevdaja on kooslus küünetugevdajast ja värvilakist. See annab elegantse õrna tooni, silub küünepinda, niisutab, kaitseb kahjuliku UV-kiirguse eest ning kõigele lisaks valgendab küüneplaati. Sisaldab hüaluroonhappeid ning C-vitamiini.

 

Mida teha, kui miski ei läinud nii nagu planeerisid?

Kellele poleks tuttav olukord, mil oled pikkade jõupingutuste saatel perfektse maniküüri teinud, kuid siis kogemata küünega kuhugi vastu läinud ning selle rikkunud. Sinu õnneks on loodud mitmeid tooteid, mis tüütus olukorras hädast välja päästavad.

Londontown Kur Smudge Fix vigade korrigeerija sulatab veel pehme laki ja parandab täkked, kriimud ja ebatasasused vaid hetkega, välistades vajaduse küüsi uuesti lakkida. Kui soovid kindel olla, et sama asi ei korduks, siis kanna pealislakile juba etteruttavalt kiirkuivatavat õli.

Tegelikult pole maniküüri tegemine sugugi keeruline, kui kasutada õigeid vahendeid. Suur värvide ja erinevate lakkide valik pakub lõputuid võimalusi katsetada ja eristuda!