Sügistrendid magamistoas

Sügistalvisel hooajal too magamistuppa lisaks baasvärvidele mõnusaid maalähedasi toone ning mustreid. Ära karda ka erineva voodipesu miksimist, sest tulemus tõotab tulla hoopiski põnevam ja vaheldusrikkam.

 

 

Näiteks Casa Stockmann sügiskollektsioonis on just rõhku pandud looduse toonidele – rohelisele, terrakotale ja kollasele. Materjalid on samuti pehmed, orgaanilised, hingavad.  Rahulikule toonile võiks juurde tuua kontrasti erinevate tekstuuride, mustrite ja aksessuaaride näol, et luua lahe tervik.

Võib tulla üllatusena, kuid kodutrendid ja populaarsed hooaja värviskeemid pärinevad tihti moelavadelt. Küll aga peavad trendid olema suurele hulgale inimestele sobivad ning kodudesse lihtsasti kohaldatavad.

Tee magamistoale kiire, kuid efektne uuendus uue voodipesu näol ning miksi julgelt nii mustriga kui ühevärvilist pesu. Elegantse puudutuse annab veidi hooletult voodile asetatud pleed, sest kõik ei pea ju viimseni paigas olema, ega ju? Keegi ei oska aimatagi, kui kaua sa pleedi tegelikult voodile sättisid.

 

Väga populaarsed on hetkel ka sametist dekoratiivpadjad, mis kannavad endas luksulikku tunnetust.

Ära unusta kvaliteetseks uneks vajalikke tekke ja patju!