Sügishooaja mantlitrendid

Sügis on siin, kaugel ei ole ka talv. Siin on sinu selle hooaja üleriiete teejuht, mis aitab muutliku ilma trotsides stiilseks jääda. Samad reeglid kehtivad kõigile – ole julge ning ning eksperimenteeri, mixides omavahel tooteid meeste ja naiste moeosakondadest. Reeglid on rikkumiseks!

SÜGISE VÄRVITREND #1 – BEEŽ

Beež on selle sügise kõige olulisem moevärv! Klassikaline kaamelipruun villane mantel kombineeritud valgete rõivastega loob värske ja elegantse look’i meie sombusesse sügisesse, mustad aksessuaarid on kindel ja klassikaline valik igaks puhuks. Kui armastad mustreid ja värve, siis beežides toonides mantel on ideaalne valik, mis ühest küljest sobitub lihtsasti erinevate värvidega ning teisalt tasakaalustab peenelt kirgast mustrite mängu.

RUUDUMUSTRITE COMEBACK

Klassikaline šoti-ruuduline muster on teinud tagasituleku, eriti villaste mantlite hulgas. Kombineeri oversized ruudumantlit šikilt tenniste ja nokatsiga või hoopis klassikalise kostüümiga. Julged moemaanid võivad, lausa peavad sel sügisel kombineerima erineva ruudusuuruse ja värvimixiga ning erinevate lõigete ja tegumoodidega rõivaid – rohkem on rohkem!

asendamatu SULEJOPE

Sügistuulte ja vihmade eest pole meie kliimas paremat kaitset kui pehme ja soe sulejope või -mantel. Mida suurem ja kohevam, seda trendikam ning peljata ei tasu ka kõige kirevamaid värve ning mustreid! 90-ndate sportliku linnajope tagasitulek on kõigi moodsate mugavusearmastajate täitunud unelm. Soovitame proovida klassikalise tegumoega sulemantlit igapäevase kontorikostüümiga, eksperimenteerida oversized jope ja retro-tossude ja teksadega või üllatada mängulisema sulejope + tanksaapad + lillemustriline boho-kleit kombinatsiooniga.