Efektiivne sügisene nahahooldus

Mida teha, kui suvi on näole pitseri vajutanud ning nahk on ühtäkki kuiv ning stressis? Lahenduseks on oma nahahoolduse ülevaatamine ning vastavalt hooajale vajalike muudatuste sisseviimine. Aitame sul järgnevalt orienteeruda nahahooldusvahendite virrvarris ja soovitame iga kategooria parimaid tooteid!

 

 

Näohoolduse etapid

1. Puhastustooted
2. Mask
3. Ampull
4. Seerum
5. Näokreem

 

Puhastus

Ilutööstuse professionaalide salainfo kohaselt on kõige aluseks efektiivne puhastus. Kui valida vaid üks toode, siis on see kõigi sõnul puhastustoode!
Esmalt puhasta näovahu või –geeliga ning seejärel kanna vatipadjale näovett või toonikut, mis eemaldab nahalt viimsegi mustuse ning taastab pH-tasakaalu.

Mask

Maski võiks olenevalt nahatüübist ja seisukorrast kasutada 1-2 korda nädalas ja selle peaks peale kandma pärast naha puhastamist kas kuivale või niiskele nahale sõltuvalt maski eripärast.
Korea ilumaailm on salapärane aga intrigeeriv, sest tooted tõesti toimivad. Üheks selliseks on the Skin House Bubble mask, millega toimetamine on elamus omaette. Mask hakkab nahal mullitama ning nägu võtab ümarad mõõtmed. Puusöe ja teolima toimel on poorid mustusest tühjad ja silmnähtavalt kahanenud.
Soojalt soovitame ka Origins öömaski, mis taastab naha niiskustasakaalu avokaado ja aprikoosituumaõli abil.

 

Ampull

Ampullid sisaldavad rikkalikult aktiivaineid ja nende sisu tuleks peale kanda pärast puhastust puhtale nahale.
Naha sügavamatesse kihtidesse tungivad ained on külmemal perioodil tõelised elupäästjad. Regulaarsel kasutamisel paraneb näonaha niiskustase ja jume.

Ühtedeks lemmikuteks on kindlasti kaubamärgi Babor erinevad tooted, mille suurest valikust leiab igaüks enda jaoks sobiva. Recharge Now ampulle on hea peale kanda enne magamaminekut, et hommikul puhanud ilmega ärgata.
Ära märkimist väärivad kindlasti ka tuntud prantsuse kvaliteetkaubamärgi Sothys iluampullid, milles sisalduv Siberi ženšeniekstrakt aitab tõsta naha toonust ning seda siluda. Soovitame sellega nahka turgutada enne mõnda erilist sündmust!

 

Seerum

Aina enam on pildis ka erinevad seerumid, sest need sisaldavad kontsentreeritult erinevaid aktiivaineid ning aitavad erinevate nahaprobleemide korral. Sügisel on meie nahk veidi stressis, sest soe ja päikseline vaheldub järsult niiske ja tuulisega.
Oluline oleks leida endale sobiv seerum, mis rikkalikku hooldust pakub.

Täiesti uus meie iluosakonnas on Clarins Pore Control seerum, mille põhiliseks funktsiooniks on pooride vähendamine ja ebatasasuste silumine. Eriti hea peale kanda enne jumestust!
Dior Skin Boosting seerum on abimees stressist ja keskkonnamõjudest tulenevate nahaprobleemide korral. Dior lõi Burkina Faso edelaosasse Koro külasse kauni hibiskuseaia, mille saadustest antud seerumit ka valmistatakse. Punase hibiskuseõie ekstrakt vabastab naha mürkidest ning sobib sügistalviseks näohoolduseks ideaalselt.

 

Näokreem

Viimase etapina kanna nahale näokreem ning ära unusta ka kaela- ja dekolteepiirkonda.
Heitliku ilmaga pole midagi paremat, kui oma nahka poputada ja kasutada mõnda rikkaliku konsistentsiga kreemi. Üheks populaarsemaks Origins tootevalikust on Ginzing näokreem, mis on parabeenide, parafiini ja mineraalõlide vaba ning sisaldab kohvioa õli, mis annab nahale energialaengu.
Veel julgeme soovitada Chanel Le lift kreem-õli, mis tuleb imeliselt toime sügisel niisutust ja turgutust vajava nahaga.

 

 

 

Just nüüd tõelise sügise hakul soovitame nahahooldusrežiimi tõsiselt käsile võtta ning leida tooted, mis just sinu jaoks toimivad. Julgustame proovima ka erinevaid ampulle ja seerumeid, mis võivad osutuda kuiva ja elutu naha puhul tõeliseks päästerõngaks.