Keete Viira juhendab: kuumimad soengutrendid sel sügisel!

Kuna sügis on ukse ees palusime koolitajal ning Salon+ vanemstilistil Keete Viiral anda näpunäiteid, millise frisuuriga hommikul uksest väljuda. Võime öelda, et fookus on 90ndatest inspireeritud hooletul sasisel elegantsil. Loe ise lähemalt!

Sügis on parim aeg juustega eksperimenteerimiseks ja soengu värskendamiseks. Kui sa ei soovi juuksevärvi või –lõikust muuta, siis proovi kanda juukseid soengus mõnel uudsel ja värskel viisil. Sellel sügisel valitsevad juuksemoes 90ndatest inspireeritud stiilid. Hobusesabad, krunnid ja lained on sügise suurimad trendid, mida on lihtne ja kiire luua.

 

NAISTELE

MURETU LAINE

Nähtud moelavadel: Balmain, Paco Rabanne, Coach, Marni, Salvatore Ferragamo.

Kuidas saavutada look: Kanna niisketesse juustesse Oribe Matte Waves Texture Lotion juuksekreemi ja lase juustel loomulikult kuivades hooletu vorm võtta või lisa tekstuuri difuuseriga föönitades.

 

KELMIKAS HOBUSESABA

Nähtud moelavadel: Valentino, Loewe, Roksanda, House of Holland, Brandon Maxwell.

Kuidas saavutada look: Kinnita juuksed madalasse hobusesabasse ja lisa läiget ning tekstuuri Oribe Aprés Beach läikespreiga. Fikseeri Oribe Free Styler kerge juukselakiga. Ekstra särava hobusesaba loomiseks kasuta föönitamise all kuumakaitsega Supershine Light Moisturizing juuksekreemi.

 

VALLATU KRUNN

Nähtud moelavadel: Chanel, Carolina Herrera, Tom Ford, Issey Miyake.

Kuidas saavutada look: Pihusta juustesse tekstuuri lisamiseks Oribe Dry Texturizing Spray tekstuurispreid ja sea juuksed lohakasse krunni. Fikseeri Oribe Superfine või Superfine Strong juukselakiga olenevalt hoiakutugevuse soovist.

 

Rohkem soenguinspiratsiooni leiad Instagramist @Oribe.

 

MEESTELE

Meeste juuksemood on saanud inspiratsiooni staaristiilist. Suurimad trendid on pikemad, loomulikud lõikused ja mitte nii viimistletud lühemad lõikused, mida on hommikul kergem korda seada.

PIKEMATELE JUUSTELE

Sellist lõikust on kandnud: Brad Pitt, Charlie Hunnam, Jared Leto.

Kuidas saavutada look: Kanna märgadesse juustesse Reuzel Grooming Tonic mahtu ja tekstuuri andev juuksetoonik, kammi juuksed üle pea ja lase juustel loomulikult kuivada.

 

PUNK POMPADUUR

Sellist lõikust on kandnud: Robert Pattinson, Sid Vicious.

Kuidas saavutada look: Sellise püstise ja sasise tekstuuri saavutamiseks proovi Reuzel Blue Pomade tugevat hoiakut ja kergelt läiget andvat juuksepumatit. Kanna väike kogus toodet kätele ja hõõru, kuni pumat pehmeneb. Seejärel kanna toode rätikukuivadele juustele nende kogupikkuses. Viimistle vastavalt soovile.

 

HOOLETU KÜLJESEITEL

Sellist lõikust on kandnud: Ryan Gosling, Tom Hardy.

Kuidas saavutada look: Kanna juustele enne föönitamist Reuzel Grooming Tonic juuksetoonik, et lisada mahtu ja tekstuuri ning säti seitel kammiga paika. Püsivuse tagamiseks kanna kuivadele juustele Reuzel Fiber Pomade.

 

Tutvu meeste lookidega Instagramis @reuzel.

16.-26.08 toimuva juuksehoolduskampaania ajal on Reuzel kõik tooted -20% ning Oribe brändi tooted püsikliendile terve augustikuu samuti -20%!