Kuidas oma nahk algavaks hooajaks ette valmistada?

Nüüd, kui sügisilmad hakkavad tasapisi võimust võtma, on aeg vaadata üle oma igapäevane ilurutiin. Päikesest räsitud nahk vajab uuele hooajale vastu minnes rohkelt niisutust ja vitamiinidest pakatavat turgutuskuuri.

Ühtlusta päikesest räsitud jume

Kas teadsid, et meie nahk on keskkonnamuutuste suhtes kõige vastuvõtlikum organ? Seetõttu võib ka kõige agaram päikesekreemi kasutaja astuda sügisele vastu päikesest räsitud jumega. Õrnatoimeline näokoorija on abiks nii nahatooni ühtlustamisel kui ka ummistunud pooride puhastamisel. Koorija valikul jälgi, et toode sisaldaks nii koorivaid terakesi kui ka jumet kirgastavaid happeid.

Domina Elegans D`Difference Natural Beauty 4D õrnatoimeline näokoorija 75 ml 30.- (300.-/l)

Pigmendilaigud kontrolli alla

Lisaks tõhusatele näokoorijatele on ebaühtlase jumega võitlemisel abiks pigmendilaike neutraliseerivad näokreemid ja maskid. Valgendava toimega ilutooted aitavad takistada pigmendilaikude laienemist ning äratavad naha võime reageerida taastumist võimaldavatele hooldustele.

Shiseido valgendav öökreem-mask 75 ml 105.- (1400.-/l), Shiseido valgendav geel-kreem 50 ml 91,50 (1830.-/l)

Turguta oma nahka C-vitamiiniga

C-vitamiin on tugev looduslik antioksüdant, mis aitab nahal käivitada iseenesliku taastumisprotessi, mille käigus antakse kahjustunud naharakkudele uus elu. Seega loob C-vitamiin justkui nähtamatu barjääri, kaitsmaks sinu nahka üleliigse UV-kiirguse ja linnatänavate saaste eest. Lisaks aitab C-vitamiini lisamine igapäevasesse ilurutiini vähendada päikesest tingitud enneaegseid vananemisilminguid ja akne tagajärjel tekkinud pigmentatsiooni muutusi.

GDC C-vitamiiniga korrigeeriv näokreem 50 ml 53,50 (1070.-/l)

Niisuta, niisuta, niisuta

Täpselt nagu sinu garderoob, vajab jahedamate ilmade saabumisel väljavahetamist ka sinu näokreem. Külm õhk ja muutlikud ilmastikutingimused vähendavad naha loomulikku kaitsevõimet, mistõttu mängib õige näokreemi valik sügises ilurutiinis võtmerolli. Jälgi, et kreemid sisaldaksid rohkelt toitvaid koostisosi ja tagaksid nahka rahustades maksimaalse niisutuse. Kreemide kõrval on tõhusad abilised niisutavad maskid ja seerumid.

Grown Alchemist intensiivselt niisutav päevakreem 40 ml 59.- (1475.-/l), Clinique Moisture Surge toitev öömask 100 ml 36,90 (369.-/l), Estee Lauder Advanced Night Repair nahka taastavad niisutavad kapslid (60 kapslit) 124.-