Stiilse ja praktilise jakiga kevadesse!

Kevadiste tuulte ja vihmasabina eest ei pea varju pugema, kui peale saab tõmmata vihmakindla parka või trendika bomberjaki. Olgem ausad, ka Eesti suves leiavad need tõenäoliselt tihedat kasutust, nii et on viimane aeg see investeering teha!

 

Naistemoes ruulib ootamatu värvikombinatsioon nagu helesinine ja erkoranž, mille kokkusobitamisel tekib vastupandamatu sümbioos, mis ei jää kellelegi märkamata. Investeeri sel kevadel praktilisse vihmajopesse või ägedasse nahkjakki, mis teenivad sind truult läbi jahedate kevadõhtute.

 

 

Meestemoes on kanda kinnitanud erinevad bomber-jakid, mis sõltuvalt detailidest võivad mõjuda tõeliselt viisakalt, kuid annavad alati kogu välimusele laheda nüansi. Soovitame juurde sobitada mustrilise triiksärgi ja mahuka koti, millesse kogu aktiivsel päeval vajaminev ära mahutada.

 

 

Tüdrukuid ja poisse ei pea tingimata roosasse ja sinisesse riietama. Julgustame omalt poolt poiste garderoobist ägedaid detaile laenama, sest üks šikk sõjaväemustriline nokkmüts on absoluutne täpp i-peal!

 

19.-22.04 on püsikliendile naiste, meeste ja laste üleriided -20%!