Üks neist 4 parfüümist on sinu järgmine signatuurlõhn

Märts toob endaga uue enesekindluse ning ühes sellega tekib soov värskendada garderoobi ja leida endale uus signatuurlõhn. Meil on varuks neli uut parfüümi, mille hulgas jõuline, lilleline, naiselik ja värske – igaüks leiab endale oma!

 

Hugo Boss
The Scent parfum

Sõltuvusttekitav, sügav ja tume parfüüm. Tõeliselt eksklusiivne ja võimas. Tsitruseline parfüüm suudab võrgutada müstilisemal tasandil.
Meeliahvatlev The Scent For Her Perfum kutsub oma kandjat osalema elegantses mängus. Mesine virsiku nootidega magus ahvatlus kannab endas ürgset veetlust, mis köidab igaüht, kelle poole kandja oma pilgu pöörab.

 

Coach
Coach Floral

Parfüüm ülistab elu ja annab positiivse energialaengu!

Lõhnanootides on tunda ananassi sorbetti ja tsitruselisi, kuid hiljem haaravad peaosa roos, gardeenia ning jasmiin ühes puiduste nootidega. Coach Floral on ideaalne kaaslane kelmikale naisele, kes eelistab sillerdavaid lillelisi parfüüme.

 

Narisco Rodriguez
For her fleur musc

Ikoonilise tähendusega lõhnakollektsioon suudab jätkuvalt üllatada ja lummata. See kütkestav lõhnakooslus iseloomustab naist kui kindlust, võluvat ja kirglikku. Naist, kellest õhkub sarmi ja graatsilisust.

 

Givency
Dahlia Divin Eau Initiale

Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale jutustab loo kütkestava jumalanna sünnist. See on legendi algus, kus tuleb esile kogu tema puhtus, loomulikkus ja lihtsus.

Lõhnabukett avaneb bergamoti ja punase apelsini mahlakate aroomidega, mida rikastavad lillenoodid. Kokku moodustub imeliselt värske kevadsuvine parfüüm!

 

Rohkem uudiseid ja ilusaid pakkumisi leiad ilukataloogist SIIT!