Jumestuskunstnik soovitab: kaunis pidudehooaja meik

Stockmanni jumestuskunstnik Maris Selmet annab nõu, kuidas saavutada pidude hooajaks just selline jumestus!

KAUNIS NAHK

1. Kaunis meik algab puhtast ja hoolitsetud nahast. Diori veega kokkupuutel aktiveeruv puuder-koorija muudab naha pehmeks ja puhastab sügavuti (Dior Poudre Exfoliante, hind 44.90)

2. Pööra erilist tähelepanu ka naha niisutamisele ja leia just enda nahatüübile sobiv kreem.

 

Dior Poudre Exfoliante, hind 44.90

UNUSTAMATUD SILMAD

3. Tumedama meigi tegemist alusta silmadest. Nii on hiljem võimalik puhastada näole pudisenud lauvärv kergelt ja põhi jääb nii korrektne. Silmameigi aluskreemi puudumisel võid laule tupsutada ka veidi jumestuskreemi.

4. Silma sisenurka ning lau alumisele osale kanna heledamat tooni ning välisnurka tumedamat. Kulmuluu alla kanna nahatoonist veidi tumedamat pruunikas toonis värvi. Võid näiteks kasutada päikesepuudrit.

Meigi silmad paralleelselt, et saada samasugune lõpptulemus. Diori 5 Couleurs paletiga on kerge vaevaga võimalik saavutada nii päevane kui õhtune tulemus. (Dior 5 Couleurs 677 Hypnotize, hind 59.90) Kui soovid, et silmameik mõjuks eriti sügavalt ja dramaatiliselt, kasuta lauvärvi alla silmavälisnurgas ka silmapliiatsit (Max Factor Kohl Pencil 020 Black, hind 8.50)

5. Tõmba laineri või silmapliiatsiga ripsmeraja äärde peenike joon. Silmapliiatsit kasutades ühtlusta joon peenikese pintsliga.

6. Lisa silma alla veidi lauvärvi, kooluta ripsmed, kanna peale ripsmetušš ning viimistle kulmud. Loomuliku ning lihtsa tulemuse saad kasutades kulmugeeli, mis fikseerib, kuid samas toonib kulme.

Chanel Le Gel Sourcils teeb oma tööd hästi ning tulemus jääb naturaalne. (Chanel Le Gel Sourcils, hind 35.90)

Dior 5 Couleurs 677 Hypnotize, hind 59.90

Max Factor Kohl Pencil 020 Black, hind 8.50

 

Chanel Le Gel Sourcils, hind 35.90

IDEAALNE MEIGIPÕHI

7. Puhasta silmaalused liigsest lauvärvipurust, kanna peale primer ning vajadusel kata vistrikud või tumedamad silmaalused.

8. Kanna peale jumestuskreem, milleks võid kasutada näiteks Diorskin Nude keskmise katvusega jumestuskreemi, mis annab nahale loomuliku kuma. (Diorskin Nude, hind 50.50)

9. Et anda näole ruumilisust, kasuta kontuurimiseks Estee Lauder Double Wear Radiant Bronze Cushion Sticki ning näo kõrgemate kohtade esile toomiseks
Higlighterit võid kanda ka silma sisenurka.

10. Kinnita meigipõhi puudriga. Et meik püsiks kauem, kanna puuder alguses peale puudripadjaga ning hiljem ühtlusta tulemus pintsliga. Läbipaistev puuder sobib naha tooniga olenemata päevitusastmest või meigist. Kasuta näiteks Sensai Translucent Loose Powder’it (Sensai Translucent Loose Powder, hind 48.00).

Diorskin Nude, hind 50.50

Sensai Translucent Loose Powder, hind 48.00

MAHLAKAD HUULED

11. Joonista välja huulejoon. Eriti ühtlase välisjoone saamiseks joonista huuled hiljem väikese pintsliga üle. Et huulevärv püsiks väga kaua, kanna huultele alusvärvi, mis imendub huulde.
Kasuta näiteks Dior Lip Tattoo’d, mis püsib peal kuni 10 tundi (Dior Lip Tattoo 421, hind 37.90)

12. Kanna huultele huulepulk ning kinnita kogu jumestus meigikinnitusspreiga.

Dior Lip Tattoo 421, hind 37.90

 

Kui sa pole siiski oma oskustes kuigi kindel, siis alati ootame Sind Stockmanni hoolsate jumestuskunstnike käe alla. Broneeri aeg e-maili teel jumestaja@stockmann.com või telefonil 6339615.