Osta praegu, kanna igavesti!

Alusta uut aastat teadlikumalt ja soeta allahindlustelt asju, mis kindlasti tihedat kasutust leiavad.
Just need viis eset on hästi kombineeritava garderoobi nurgakivideks.

 

Valge särk

Sundimatult kaunis siidine särk on alati au sees, sest sobib nii kontorisse rangema seelikuga, vabal ajal teksadega kandmiseks kui erinevate põnevate kirjude seelikutega.
Sama kehtib valge t-särgi kohta, mis näeb alati šikk välja!

 

 

Kvaliteetne mantel

Olgu selleks trench coat või villane mantel, üks on kindel, see peaks olema kvaliteetsest materjalist ja sobituma kandja kehatüübiga.
Hästi sobiv mantel muudab kandja enesekindlaks ja on truu kaaslane läbi Eesti vihma ja külma!

 

šikk ja praktiline

Mis saaks olla praktilisem, kui kudum, mis on kantav aastaringselt? Kvaliteetne vill hoiab talvekülmas sooja ja laseb nahal suvisel ajal hingata.

Samas on tänuväärsed erinevad hõljuvad kardiganid, mida hea jahedaga selga tõmmata ning sealjuures kihilise riietusega stiili näidata.

Lihtsad tennised

Tennised pälvisid laiema tuntuse 20nda sajandi esimeses pooles oma mugavuse tõttu ja levisid seega aina enam massidesse. Populaarsed on valged tennised senimaani, sest neid on lausa lust kombineerida erinevate pükste ja kleitidega, et luua casual look.

NB! Eriti elegantse komplekti saadki sobitades kokku valge pluusi, teksad, mantli ja tennised!

        

Sinised teksad

Omal ajal rajas Levi Strauss tee siniste teksade võidukäigule ja tänapäeval on need saadaval kõikvõimalikes toonides ja lõigetes.
Meie soovitame mitte liialt lähtuda trendidest vaid leida see stiil ja mudel, mis sinu kehakuju ja vajadustega kõige enam klapib. Olgu selleks siis sirge lõige või ultra-skinny.