Ole julge, pealaest jalatallani

Pannes rõhku välimusele, ei kasuta me tihti ära võimalust väljendada end läbi värvikate jalanõude. Sel kevadel loo ise enda reeglid ja ammuta optimismi  põnevatest jalatsitrendidest!

Meie valikusse on lisandunud Steve Madden ja Sam Edelman trendikad jalatsid, mis lausa kutsuvad endaga tutvuma!

 

Steve Madden

1990. aastal loodud brändist on nüüdseks saanud revolutsioon kingamaailmas. Steve Madden rõhub unikaalsusele, jalatsid on inspireeritud New Yorgi tänavatest, millest õhkub nii seksikust, urbanismi, kui rock’n’rolli. Brändi jalatsid on ülimalt mugavad ja kvaliteetsed, kuid paljude jaoks on südamed vallutanud just eriline disain.
Steve Maddeni fännide hulka kuuluvad ka mitmeid kuulsuseid nagu Selena Gomez, Kate Moss, Heidi Klum ja paljud teised.

 

 

Sam Edelman

Sam Edelman on pikaaegse kogemusega Ameerika elustiili kaubamärk, mis inspireeritud luksusest ja tuntud oma hea kvaliteedi ja tervikliku disaini poolest.
Sam Edelman omab kolmekümne aasta pikkust jalatsite valmistamise kogemust. Olles ise kingsepana varem leiba teeninud märkas Sam maailmas ringi reisides kui hästi tundsid naised end mugavates ja hästi istuvates kingades. Kõigest sellest inspireerituna hakkas ta jalatsimaailmas ajama oma rida ning tänu oma heale stiilitunnetusele, rafineeritud käelisele oskusele, armastusele eri ajastute stiili vastu on saanud brändi jalatsid kuulsaks üle kogu maailma.
Sam Edelmani jalatseid armastavad ka mitmed Hollywoodi staarid nagu Jennifer Lopez, Julia Roberts, Miley Cyrus ja mitmed teised.