Mõned kudumid lausa nõuavad tähelepanu!

Stockmann x Reet Aus x Uuskasutuskeskus on pikalt oodanud 7. detsembrit, et esitleda Eesti esimest ringdisaini kollektsiooni: kudumeid, mis on saanud uue elu ümber töödeldud teksariietest.
Meil juhtus seekord nii, et reedeks jõuab kohale ainult üks osa kollektsioonist: valik kampsuneid ja kleite. Teine osa ei olnud veel valmis end maailmale näitama ja jäi kudumismeistrite juurde end täiustama.
Põhjus lihtne: kuna teksariidest valmistatud lõng on haruldase iseloomu ja ebaühtlase struktuuriga, on ka temaga kudumine omamoodi väljakutse. Korrapäraga harjunud kudumismasinad nõuavad sel puhul palju rohkem tähelepanu ja pidevat ümberseadistamist, et omamoodi materjalist valmiks ühtlane ja kvaliteetne kudum. Ja me soovime olla lõpuni kindlad, et teieni jõuavad ainult kontrollitud ja parima kvaliteediga tooted.
Nii et nõnda nagu elus ikka – uute ja teistmoodi asjade sünd võtab pisut kauem kui esialgu plaanitud ent seda erilisem on tulemus.
Tule uudista ainulaadse kollektsiooni näidiseid ja teisi Reet Ausi vastutustundliku moe tooteid alates 7. detsembrist Stockmanni 3. korrusel!

Loe projektist täpsemalt SIIT!