Anna oma riietele uus elu ja teeni raha!

Nüüd on sinu võimalus tuua lihtsalt ja mugavalt meie juurde oma kapinurka seisma jäänud riided, sest Stockmannist leiad uudsed Emmy kogumiskastid. Too riided kogumiskasti ja teeni raha!

Emmy on Soome suurim kasutatud brändirõivaste e-pood, mille kontseptsiooni keskmes on anda kvaliteetsetele riietele, jalanõudele ja aksessuaaridele uute kasutajate käes värske elu. Soomes on see teenus ülimenukas ja kiiresti kasvanud suureks – täna on tootevalikus ligi 60 000 toodet naistele, meestele ja lastele, igal nädalal müüakse e-poes ligi 5 000 toodet.

Millega tegeleb Emmy e-pood?

Emmy e-poodi saab iga inimene saata müügiks oma kasutatud, kuid heas seisukorras, tuntud kvaliteetsete kaubamärkide riideid, jalanõusid ja aksessuaare. Saadetud tooted sorteeritakse, hinnastatakse ja pannakse müüki e-poodi Emmy poolt. E-poest saavad kõik inimesed endale sobivaid ja meelepäraseid tooteid osta – toodete ja brändide valik on väga lai. Emmy kaudu jõuavad Eesti tarbijani paljud Skandinaavia brändid ca 50-90% odavama hinnaga võrreldes uue tootega.

Kuidas Emmy e-pood toimib?

Tarbija saab viia oma riidekapis kasutult seisvad rõivad, jalanõud ja aksessuaarid kilekotti vms pakitult (max suurus 30x60cm) lähimasse kogumiskasti. Soomes on paigaldatud täna juba enam kui 40 kogumiskasti. Emmy kogumiskasti küljes on ka müüja stardikad, mille saab endale kaasa haarata – sellest leiad kogu vajaliku info oma asjade müüki saatmiseks.

Mida Emmy pakub?

Müüja saab oma toodete müügist saadud tulu välja võtta kahel moel: raha makstakse arvelduskontole või müügitulu väljastatakse kinkekaardina. Kinkekaart annab tarbijale 10% rohkem müügitulu. Lisaks on Emmy oma tegevuse läbi aidanud tänaseni vältida 207 tonni CO2 emissiooni ja säästa 414 miljonit liitrit vett. Juhul kui müüja kaup ei leia ostjat, on müüjal võimalus oma tooted annetada heategevuseks. Tänaseni on Emmy kaudu kingitud enam kui 44 000 toodet heategevusse.

Emmyl on avamise puhul head pakkumised nii ostjatele kui müüjatele:

* Avamispakkumine ostjatele: 10 % allahindlust ühelt ostult kuni 15. septembrini (k.a) -> kood TEREEMMY2018
* Avamispakkumine müüjatele: transporditasu 0€ 30. septembrini -> kood EMMYEESTI
* Eripakkumine Stockmanni püsiklientidele: müüjale transporditasu 0€ 30. septembrini ja 20% allahindlust ühelt ostult kui jätad oma riided Emmy kogumiskasti Stockmannis ja lisad saatelehele sooduskoodi EMMYSTOCKMANN. Saadame Sulle sooduskoodi e-kirjaga nii pea kui Sinu riided on müügiks e-poodi välja pandud. Sooduskood kehtib kuni 15. oktoobrini (k.a.).

www.emmystore.ee