Moemuusade valikud: stiilselt loodusesse, randa, suvepeole

Nüüd, suviste koosviibimiste, mõnusate jalutuskäikude ja rannamõnude nautimise eel, on hea teha väike ülevaade, mida sel suvel kanda. Seepärast panid kolm moemaani Karolin Kuusik, Hanna Martinson ja Liza Lind kokku enda lemmikkomplektid, et sind veidi inspireerida. Ületame piire!

 

 

karolin kuusik

Suvepidude tarvis soeta mõni keha kallistav kleit! Roosa, rüüsid ja täpid kombineeri jõulisemate aksessuaaridega.

Või miks mitte kanda hoopis trendikat kostüümi, mis muudab igaühe automaatselt peo säravaimaks täheks. Samas on kostüüm ka ääretult praktiline ja võimalusi on lõputult, sest saad pintsakut ja pükse eraldi kanda.

Juurde klapivad ideaalselt erksad aksessuaarid ja eriliseks hitiks on sel suvel rätik, mida saab kanda nii kaelas, peas, koti küljes kui randmel!

Hanna Martinson

Hanna armastab loodust ja sellest inspireeritud mustreid. Pole saladus, et Hanna ei kohku erinevate värvide miksimise ees ja soovitab sama ka teistele. Palmimuster ja täpid – bring it on!

 

Liza Lind

Liza armastab reisimist ja sooja kliimat, seega asendamatuteks kaaslasteks on talle bikiinid ja erinevad aksessuaarid, millega kogu välimust täiendada. Liza valis enda lemmikuteks pastelsed Ted Bakeri bikiinid, mis sobivad päevitunud nahaga imeliselt ja teiseks lemmikuks kujunesid harmoneeruvad A+more päikeseprillid. Tule ja nopi ka endale uued päevitusriided!

 

 

Kui oled sel suvel midagi uut katsetamas, siis tee sellest kindlasti pilt või video. Tead miks? Sest võid võita väga magusaid auhindu. Vaata lähemalt SIIT!