Mida kinkida isale, kellel on justkui kõik juba olemas?

Traditsioone ja kodusolemist hindavale muhedale isale sobib kink, mis muudab kodusolemise veelgi mõnusamaks või on seotud tema meelistegevustega. Talle meeldib saun? Stiilsed saunatarvikud või looduslikud pesemisvahendid on kindlasti omal kohal! Ta armastab pühapäeva hommikuid aeglaselt nautida? Kingi talle pehme hommikumantel, mõnusad sokid ja miks mitte ka pidžaama.


Stiilsele ja asjalikule isale on nahast kindad või rahakott aegumatu ja kindel valik. Veidi suurema kingina sobib suurepäraselt šikk nahkportfell või trendikas seljakott. Julgematele soovitame värvilisi aksessuaare, ruudulisi flanellsärke, vahvate piltide ja sõnumitega sokke või T-särke. Mida julgema stiiliga isa, seda julgemaks võid minna ka kingivalikuga.

 

Tagasihoidlikuma, aga kvaliteeti kõrgelt hindava isa jaoks soovitame pealtnäha tavalisi, kuid tegelikult väikese vimkaga kinke. Lisaks kvaliteedile mängib tema jaoks olulist rolli ka praktilisus.Ühevärviline särk ootamatu pildi või sõnumiga, vahva disainiga termos või lauanõud, praktilised ent stiilsed sallid-mütsid-kindad või hoopis erilised maitseelamused mõne kohaliku väiketootja valikust (lai valik Stockmann Delikatessis).


Kaasaegne hipster-isa armastab suure tõenäosusega juua nii tervislikku smuutit kui nautida kvaliteetset kohvi ja teed, ta teeb ise kodus süüa ning kasvatab habet (ja vähemalt novembris ka vuntse!). Temale leiad kindlasti sobiva kingituse köögitarvete valikust, näiteks traditsiooniline espressokann või kohviveski koos tõeliste Itaalia espressoubadega. Korralik ja trendikas põll, soovitatavalt nahast, võib saada tema lemmik(rõiva)esemeks ning kvaliteetsed habemehooldusvahendid on lisaks praktilisusele ka väga trendikad!