Kompa piire, katseta, ole julge!

Meie valikusse on lisandunud kolm põnevat brändi, mis on must-have valikud igale moefännile – Alpha Industries meesteosakonnas, Dr Martens ja Levi’s naisteosakonnas.

 

ALPHA INDUSTRIES

Alpha Industries on Ameerika rõivatootja, mille militaarstiilis riietelt võib leida sõjaväe vormidele omaseid embleeme ja elemente. Üle poole sajandi on bränd teinud Ameerika Ühendriikide sõjaväele M65 jopesid.
Neil on seljataga pikk ajalugu, mille toel on välja kujunenud selgelt äratuntav stiil, mida tänapäeval kummardavad ka Hollywoodi staarid.

Alpha Industries lahedad jakid on saadaval küll meesteosakonnas, kuid edukalt miksitavad ka naiste igapäevasesse stiili!

 

Dr. Martens

Dr. Martens on Briti jalatsi- ja rõivatootja tuntud oma maskuliinsete saabaste poolest, mis on ääretult mugavad ja trendikad ning täienadavad perfektselt iga naise garderoobi.
Dr. Martensi jalatseid armastavad reeglina need, kelle jaoks oluline teistest erineda just nagu läbi ajaloo on seda teinud punkarid ja popstaarid nagu Madonna, Kurt Cobain, Elton John ja paljud teised.

Dr. Martens saapad on saadaval 3. korruse naisteosakonnas ja ootavad julgeid proovima!

Fotod on illustratiivsed.

 

LEVI’S

Kes meist ei teaks või ei omaks mõnda eset Levi’s kaubamärgilt, mis on oma ikooniliste teksadega moeorbiidil tiirelnud juba aastast 1853.
Kuigi tuntuks on Levi’s saanud tänu teksade tootmisele, siis brändi valikus leidub ka kõike muud. Esimesed rõivaesemed õmmeldi sportlastele 1980. ja 1984. aasta olümpiamängude tarbeks.
Tänapäeval on näiteks Levi’s 501 mudel populaarne kõikjal maailmas oma kõrgema pihaosa ja sirge cut’i poolest, mida nimetatakse hellitavalt ka ”Mom jeans’iks”.

 

Murra läbi oma igapäeva turvatsoonist ja ole mänguline!