Kevade tähtsaim ilutrend: julged värvid!

Maali oma ripsmed nukulikuks või lisa silmalaugudele puna – loo ise enda reeglid!

Sel kevadel mängi värvidega just nii nagu sulle endale meeldib ja sobib.

 

 

Värvide pillerkaar on selle kevade kõige olulisem ilutrend, mis annab loovusele tiivad.

Suuna värvid ja kogu tähelepanu kas silmadele või huultele, sest sel kevadel on moes üks värvikas detail näos. Jäta ülejäänud meik minimaalseks ja jume nii loomulikuks kui võimalik.

 

Lisa silmadele puna

Kui täiendate oma meigikotti sel kevadel vaid ühe tootega, siis võiks selleks olla roosipunane lauvärv või põsepuna. Hajuta seda silmalaugudelt põskedele ja nii valmib 80-ndate stiilis look!

matt ombre-huul

Tumedamad huule piirjooned ja pehme üleminekuga heledamat tooni sisemus teeb suu täidlasemaks. Sama efekt tekib ka teise nipiga: lihtsalt tupsuta huuli õrnalt seestpoolt punase värviga justkui oleksid maasikatega maiustanud.

 

 

Vali roheline

Lihtsa vaevaga saad efektse silmameigi valides värvilise ripsmetušši, silmapliiatsi või laineri. Meie lemmik on mururoheline!

 

maali nukulikud ripsmed

Kevade kõige tähelepanuväärsem silmameigi nipp: enne musta tušši pealekandmist, kasuta eelnevalt primerit. See teeb ripsmekaare oluliselt paksemaks ja pikemaks.
Tõmba ripsmepiirile lainerijoon mõne pastelse tooniga. Värvi sama  tootega ära ka ripsmeotsad, mis teeb sinust koheselt trendilooja, mitte järgija.

 

kevadisi look’e aitavad saavutada just need tooted