Loo jõulumeeleolu oma koju

Kiire elutempo juures on oluline leida aega ja luua maagiline jõulumeeleolu koju ja kontorisse, et vaatamata vähesele lumele, oleks siiski tunda pühade saabumist. Jagame lihtsaid näpunäited, et tuua koju hubane, soe ja pidulik meeleolu.

Õdus küünlaleek
Kauaoodatud jõulutunne ei teki üleöö, kuid juba väikeste detailidega saab õdusat olemist tekitada. Kui õhtud on juba pimedad, too valgust juurde küünaldega ning kaunista kodu mõne ilusa küünlaalusega või laualinadega.

Kasuta jõulukaunistustega nõusid
Perekondlik õhtusöök on aeg, mil kogu pere aja maha võtab ning päeva emotsioone üksteisega jagab. Kasuta seda hetke, et jagada jõulutunnet ka oma perega ja serveeri toidud pühadekaunistustega lauanõudelt. Külmadel õhtutel luba endale üks mõnus hõõgvein spetsiaalsest hõõgveiniklaasist!

Padjad, linikud, köögirätikud
Jõuluteemalised tekstiilid annavad kergeid vihjeid lähenevatele pühadele. Et mitte koormata oma kodu üleliia säravate jõuludekoratsioonidega, lisa maitsekaid sisustuselemente, mis annavad kodule tagasihoidliku pidudeootuse hõngu.

Lisa särtsu ja tulukesi
Imelise jõuluaja saabudes, jääb lisada vaid kuusk, jõuluehted ja tulukesed. Ehted ei ole enam ammu vaid värvilised kuulikesed. Lase fantaasial lennata ja kaunista kodu vahvate loomakujukeste, sulgede ja eksklusiivsete maskidega!

Luba endale jõulumaiustusi
Kasuta võimalust ja luba endale maiustusi, mis vaid jõuluajal saadaval. Naudi mandariine, piparkooke ja loe päevi aasta oodatumate pühadeni koos maiustusi täis advendikalendriga.

Stockmanni toiduosakonnast leiad meie kõigi aegade suurima valiku jõulukalendreid!