Anna jõulule aega!

 

 Pühade ajal kipume tihti kiirustama. Sellel aastal soovitame alustada kingituste ostmisega varakult, et jõulupühade ajal oleks rohkem aega iseendale ja lähedastele. Stockmannist leiad valiku inspireerivaid kingitusi, nõustame sind kingivalikul ja abistame pakkimisel. Toetame rahulikke pühi ja anname koos jõulule aega!

 

 

Kasulikku kingi-inspiratsiooni ammuta meie jõuluhõngulisest kataloogist!

 

4. korrusel koduosakonnas asuv jõulupood on sel talvel saanud värske ja hubase kuue. Mõnusatest jõulumajakestest leiab linna popimad kuuseehted, säravad tulukesed ja aksessuaarid, et kodu pühadeootusesse sättida.

 

Parimad jõuluhõrgutised on koha sisse võtnud meie kinkekorvides, mis nüüd tellimiseks valmis!
Üllatage oma häid sõpru, kolleege ja koostööpartnereid ning tellige neile kingituseks Stockmanni kinkekorv! Tellimisinfot ja korvide valikut vaata SIIT.

 

Telli perioodil 28.10-16.12.18 meie kingikataloogist meeldiv toode* ilma, et peaksid keskusesse seiklema tulema. Lihtsalt kirjuta meile soovist kingitus@stockmann.com

Tellitud toodetele saab järgi tulla ise või tellida kingitus enda nimele Smartposti automaati.

*Tellida pole võimalik XS Mängusasjad, Euronics, Samsonite, Sangar tootevaliku hulgast.

 

Tingimused

Ettetellimine 2 tööpäeva , E-R kell 9-16
o Tellimise periood 28.10-16.12, tellimusele järele tulemise periood 28.10-24.12
o Maksimaalsed tellitava kingituse mõõdud 65x25x50cm.
o Enda nimele kingitust tellides palume täita isikuandmete töötlemise ankeedi. Kingitus saadetakse tellijale Smartpostiga.
o Teenus ei võimalda riknevate toodete, sh alkoholi jm tellimist.

 

 

Vahel on mure, kuhu armsale inimesele ostetud kingitus peita, et üllatus jõuludeni säiliks. Meie teeme kingituse hoiustamise sinu jaoks lihtsaks. Hoia Stockmannist soetatud kingitus kuni pühadeni meie käes kindlas kohas!

Kingituste hoiustamine toimub perioodil 28.10- 24.12.2018. Võta meiega ühendust kingitus@stockmann.com

 

 

Silmapiiril terendab jõulupidu, kuid selga pole midagi panna?

Stockmanni stilist Anna pakub personaalse lähenemisega täisteenust vastavalt Sinu isiklikule stiilile ja eripäradele. Juba enne kohtumist valib Anna välja eelolevateks sündmusteks sobilikud komplektid.
Teenus on Stockmanni püsikliendile tasuta ning on saadaval nii naistele, meestele kui lastele. Broneeri aeg stilist@stockmann.com või helista numbril +372 633 9657!

 

 

Stockmanni jumestaja Merili osavate käte all saad endale kauni ja kauakestva jumestuse, millega peohooajal pilke püüda.

Kõik hinnad on püsikliendile 20% soodsamad ja ostes vähemalt 80€ väärtuses nahahooldus- või jumestustooteid on püsikliendile päevameik tasuta!

Tutvu teenuste kirjeldustega SIIN ja broneeri aeg e-maili teel jumestaja@stockmann.com või telefonil +372 633 9615.